Вчені винайшли машину часу! Пропонуємо протестувати і повернутися до стін рідної школи, улюбленого класу, зустріти старих друзів і до болю знайомі особи. Дозволяється: згадувати шкільні роки, жартувати, смикати за кіски. Заборонено: битися, бити портфелем, списувати. Гарної подорожі до минулого!

Запрошуємо на день зустрічі випускників! Шкільні роки минули, проте залишилися дорогі серцю люди, з якими, безумовно, приємно зустрітися і згадати, як це було. Як чудово дізнатися новини про своїх однокласників, тому будемо раді, якщо приєднаєтесь!

Запрошуємо Вас на свято шкільних спогадів, на Зустріч випускників. Адже не часто у житті з’являється привід зустрітися з однокласниками-друзями, знову побачити вчителів, поділитися з ними своїми перемогами та побажати всім благополуччям. Школа у житті кожного з нас залишаємо пам’ятний слід радості. Чекаємо на Вас на святі в стінах улюбленої школи.

Запрошуємо Вас на День зустрічі випускників. Не важливо, як давно ви були школярем, не важливо скільки років тому стояли Ви на порозі дорослого життя. Ця зустріч дозволить залишити осторонь усі біди та тривоги, проблеми та переживання і знову стати Вам тією самою юною, веселою, щасливою та безтурботною дитиною. І нехай ці солодкі миті, добрі зустрічі та яскраві посмішки наповнять Вас новими надіями та силами. Чекаємо на Вас на святі там, де Ви навчалися, закохувалися, мріяли і ділилися з друзями своїми переживаннями.

Запрошуємо Вас на День зустрічі випускників. Напевно, велику радість Вам принесе ця зустріч, адже так чудово знову ступити на поріг рідної школи, згадати, як це було, скільки добрих чудес та усмішок подарувала нам шкільна пора. Ми чекаємо на Вас на святі, яке подарує чудовий настрій і теплі обійми всім без винятку.

Запрошуємо Вас на День зустрічі випускників до рідної улюбленої школи, в якій колись брязкотів дзвінок на чарівний урок та на веселу зміну. Чекаємо на Вас з гарним настроєм і з повною готовністю поринути у світ шкільних спогадів, добрих посмішок та нових уроків, адже Ви не боїтеся отримати двійку?

Дорогі однокласники, прийде чергова річниця нашого випуску, і я вважаю, нам потрібно обов’язково зустрітися! Думаю, що всі ми всі скучили один за одним, адже роки, проведені нами разом, були веселими, цікавими та незабутніми! Тож давайте зберемося, як у старі добрі часи, згадаємо минулі дні і насолодимося цим чудовим вечором!

Запрошуємо на день зустрічі випускників! Згадаймо все було, наскільки юні ми були й безстрашні, які необдумані, але такі класні та романтичні вчинки робили, на які авантюри погоджувалися.