Нещодавно ми були випускниками нашої улюбленої школи, прощалися з вчителями та шкільним порогом, а сьогодні вже святкуємо п’ятиріччя випуску! Тоді ми були трохи невпевнені та розгублені, а сьогодні кожен із нас уже визначився з головною метою та точно знає, чого хоче від життя. Я всіх вітаю з нашим першим ювілеєм і хочу побажати залишатися такими ж життєрадісними, щасливими, веселими, натхненними та мрійливими, як і п’ять років тому. Нехай все і завжди виходить, нехай життя у всіх буде сповнене чудес, удачі та добра.

Хлопці, цього дня зустрічі випускників ми відзначаємо наше 5-річчя. Здавалося б, що таке 5 років, але кожен із нас за цей час встиг чогось значущого досягти і щось важливе пізнати. І я хочу всім вам побажати, щоб таких досягнень у житті було багато, щоб поряд з вами завжди були близькі та дорогі люди, щоб душею ви завжди залишалися юними та мрійливими, щоб жити і досягати успіхів вам допомагало кохання.

П’ять років, як миттю пролетіло. кожен з вас досяг певних успіхів. Радо сьогодні дивитися, як ви всі гарні та радісні даруйте мені свої посмішки. Діти, я хочу вам побажати завжди залишатися такими ж цілеспрямованими. Щоб ви здійснили усі свої плани. Щоб усе задумане вами, завжди відбувалося без проблем. Сил та цілеспрямованості вам. І що б щороку. ми також зустрічалися і ділилися своїми успіхами.

П’ять років тому ми закінчили школу, розійшлися по світу, щоб зустрітися сьогодні та випробувати почуття приємної ностальгії, невеликої туги за минулим та радості від зустрічі! Бажаю, щоб у кожного в житті все складалося за сценарієм, написаним особисто їм. Ми самі пишемо свою долю, тож будьте уважні! Зі святом!

Привіт хлопці. Вже 5 років пролетіло з того часу, як ми прощалися зі школою і готувалися до нових відкриттів у житті. Вітаю з ювілеєм нашого випуску та хочу всім побажати успіхів у своїх ідеях та прагненнях, міцних сил та наполегливості, підтримки друзів та близьких, веселих та добрих спогадів про шкільні роки. Нехай у кожного з нас тепер є різна дорога, але свої перші важливі знання ми отримали разом у стінах цієї школи. Тож давайте не забувати наших вчителів і наш пустотливий клас. Нехай у всіх в житті буде багато щасливих і грандіозних звершень, якими ми неодмінно поділимося один з одним під час наступної зустрічі.

Вітаю всіх із нашим спільним 5-річчям, із Днем зустрічі випускників. Наші спогади ще свіжі, а наші прагнення та сили стали ще впевненішими. Кожен із нас уже встиг досягти чогось важливого і значного в житті, і я бажаю всім, щоб таких досягнень було багато, також бажаю всім залишатися юними душею, щасливими, життєрадісними, успішними, креативними, талановитими та вільними у своєму виборі та своїх вчинках. . Успіхів вам, друзі у дорослому житті.

Друзі, незважаючи на метушні буднів ми зібралися тут, щоб відзначити п’яту річницю випуску! Зовсім недавно навчання було найбільшою проблемою в житті, а тепер ми виросли і зрозуміли скільки всього доведеться пройти! Бажаю всім не збитися з обраного шляху!

Дорогі друзі, вітаю всіх із Днем зустрічі випускників. Сьогодні рівно 5 років, як ми з вами вже не діти та не школярі, а шкода. Адже так здорово і весело було сидіти на уроках, пізнавати щось нове, час від часу бешкетувати і влаштовувати в класі бешкет, вірити у свої мрії та підтримувати один одного. Тепер ми йдемо в різних напрямках, але я вірю, що у кожного з нас неодмінно вдасться досягти всього, про що ми мріємо. Хлопці, я всім хочу сьогодні побажати міцних сил, абсолютної впевненості, взаємної любові у житті та великої удачі!

Із днем ​​нашої зустрічі! Ми вже 5 років з вами живемо зовсім іншим життям, розлетілися по всьому світу, створили свій побут та сім’ї. Я бажаю нам, щоб ми частіше бачилися, робили спільні справи та вчинки, пишалися один одним і підтримували.