Дорогі наші вчителі, сьогодні ми знову тут, ми знову почуваємось веселими дітьми, вашими слухняними, хоч і не завжди, учнями. Дякую вам за всі ваші старання, зусилля, надії та настанови. Завдяки вам ми всі стали сміливішими, впевненішими і наполегливішими. Дякую вам за те, що ви завжди залишалися для нас не просто вчителями, а розуміючими та добрими людьми, мудрими порадниками, близькими друзями. Ми хочемо вам побажати здоров’я та ще багато успішних років плідного викладання. Щастя вам. Бажаємо миру та поваги.

У день зустрічі випускників хотілося б згадати про заслуги наших чудових учителів. Дякую вам, дорогі, за всі старання, за уроки, за всі ідеї, за всі знання. Ви дивовижні люди, які ніколи не відмовляли нам у допомозі. І скільки б років нам не було, ми завжди згадуватимемо людей, які відкрили шлях до освіченості. Вчитель — не просто професія, а справжнє покликання сильної, талановитої, мудрої людини. Дякую вам, вчителі. Бажаємо вам здоров’я, гармонії душі, втіхи серця, успіхів, поваги, достатку та любові.

Рідні наші вчителі, з великою подякою за вашу працю, вітаємо вас із цією незабутньою зустріччю! Нехай кожен випускник залишиться у вашій пам’яті, як світла зірка на небосхилі. Нехай гріють ваші серця наші успіхи та досягнення.

Шановні вчителі, скільки сил у нас було вкладено, неможливо забути, а всі ці знання, якими ви так старанно ділитеся — шалено цінні! Дякую за всі роки терпіння та праці, за допомогу та справедливість! День зустрічі випускників відбувся завдяки вам!

Скажемо спасибі тим, завдяки кому ми, зустрічаючись щороку на вечорі випускників, можемо хвалитися своїми успіхами та досягненнями. Завдяки кому ми вступили в доросле життя зі шкільного двору. Людям, які дали нам стільки знань, подарували стільки своїх сил та вклали у нас стільки своєї душі. Дякую вам, наші дорогі вчителі.

Сьогодні дуже радісний день та чудова зустріч. Ми ніби й не розлучалися, не випускалися зі стін рідної школи. А Ви такі ж життєрадісні, привітні, відкриті та чуйні, готові навіть зараз поділитися своїм досвідом та знаннями. Нехай ваші очі завжди випромінюють це світло та добро. Нехай ви завжди будете здорові і нехай з кожним навчальним роком сили та терпіння лише додається.

Сьогодні ми знову стали учнями. Сьогодні ми згадуємо, як це було чудово: вчитися, мріяти, робити перші досліди, виправляти перші та наступні помилки, вірити, сподіватися, підтримувати одне одного, падати та підніматися. І завжди, будь-якої хвилини, з нами були ви, дорогі наші, чудові люди, чудові вчителі. Дякую вам за вашу величезну працю, за невтомний ентузіазм і тверду впевненість у нас. Дякую за хорошу освіту, за нові мрії, за добрі поради. Ми щиро хочемо вам побажати найміцнішого здоров’я, талановитих, слухняних і щиро поважають вас учнів, примножених у сто разів успіхів та щоденного прекрасного настрою!

З днем ​​зустрічі випускників, дорогі наші колишні вчителі. Ми вам завжди будемо щиро вдячні за ваші знання, за ваше терпіння, за вашу турботу та чуйність, за ваші старання та надії. Ви подарували нам веселі уроки та дзвінкі зміни, ви вселили в нас віру в себе та надію на щасливе майбутнє. І сьогодні, коли у кожного з нас своя дорога, свої справи, свої сім’ї, свої перемоги, свої проблеми та свої турботи, ми знову зустрілися, щоб пригадати, який ми дружній клас. Ми дуже вдячні вам, своїм чудовим вчителям. Здоров’я вам, дорогі, благополуччя та миру!

Ми, ваші віддані та вдячні учні, виросли, набули сенсу життя, але базові основи розуміння життя, закладені вами, ми зберегли назавжди. Завдяки вам ми навчилися пізнавати життя, радість, шляхетність. Не зважаючи на завантаженість, ми завжди раді зустрічі з вами. Нехай шкільні роки незмінно збережуться у нашій та вашій підсвідомості на довгі роки.

Дорогі вчителі, дякую вам за роки навчання, за те, що ділилися з нами мудрістю, знаннями та вміннями! Минуло вже чимало років, а ми досі з радістю та вдячністю в серці згадуємо про вас та ваші уроки! Продовжуйте і далі свою чудову справу, адже ви вчителі від Бога!