Ура, сьогодні відбулася наша зустріч, зі святом, однокласники, хай уже й колишні, і навіть із 15-річним стажем безшкільного життя. Я всіма вами пишаюся і всім вам бажаю ніколи не зупинятися на досягнутому, сміливо та гордо підкорювати всі вершини успіху та слави. Друзі, будьте здорові та улюблені, вірте в себе і, як юні мрійники, пустотливі діти летить назустріч своєму щастю!

З днем ​​зустрічі випускників, дорогі хлопці та дівчата. Нашому випуску вже 15 років, а ніби вчора ми радісні та веселі сиділи за шкільними партами. Але всі ми вже встигли пізнати смак дорослого життя, у всіх є своє місце під сонцем і свою браву справу. І я від душі хочу вам побажати добра, посмішок, щастя та благополуччя, успіху та кар’єрного зростання, сімейного затишку та достатку. І давайте не забувати про наших шкільних пригоди і частіше ось так збиратися разом.

Діти, нашому випуску сьогодні вже 15 років. А ніби вчора ми готувалися до іспитів та писали шпаргалки, репетирували випускний та думали про свої професії. А вже сьогодні ми особистості, що цілком відбулися, у яких є сім’я і робота, які встигли втілити деякі свої мрії і прагнуть чергових перемог. Мені дуже радісно сьогодні бачити вас, і хочу всім побажати залишатися хорошими, добрими людьми. Здоров’я всім нам і, звичайно, нашим вчителям, які витратили багато сил і терпіння, щоб виховати нас гідними людьми, щоб подарувати нам великі знання, з якими ми вирушили в дорогу по дорослому життю. Будьте щасливі, друзі, частіше згадуйте свій клас, однокласників, свою школу та дорогих вчителів, адже шкільна пора – час безтурботності та веселощів. А тепер ми можемо поринути у цю атмосферу разом зі своїми дітьми, і це чудово.

Вітаю із 15-річним ювілеєм нашого випуску. Наче вчора ми були випускниками — гарними та закоханими, але й сьогодні ми, як і раніше, сповнені сил, енергії, надій, впевненості та цілеспрямованості. Кожен із нас домігся свого і кожен із нас ще чогось прагне. І я хочу побажати, щоб все, про що ви мрієте, все, що бажають ваші серця, неодмінно здійснювалося. Щастя всім, любові та удачі!

Здається, що часу минуло зовсім небагато, а пролетіло вже 15 років. Хлопці, ми вже 15 років паримо по просторах дорослого життя, і я думаю, що кожен з нас часто згадує школу та веселі моменти у нашому класі, наш випускний та радісні пісні, посмішки та обличчя один одного, а також наших вчителів. Нехай ці спогади завжди надають вам сил і дарують натхнення. Нехай у житті все складає найкращим чином. Сподіваюся, у нас буде чимало таких чудових зустрічей. Бажаю всім удачі, здоров’я, благополуччя та величезних успіхів.

Час летить, не дивлячись на всі боки. Немає в нього жодних меж чи співчуття, але час допомагає нам краще оцінити людей, з якими ми познайомилися багато років тому. Я бажаю вам, щоб кожна тепла подія в житті залишалася в пам’яті яскравим спогадом, а все погане нехай забувається так само швидко, як час летить. Зі святом, дорогі!

15 років тому ми встали із-за шкільних парт. Але життя досі дає нам свої уроки. Я бажаю вам, мої друзі, нехай ці уроки будуть лише позитивними. І що б ви набували від них, тільки добрі емоції, правильні цілі в житті та легкі шляхи їх досягнення. Нехай ці шляхи будуть супроводжуватися тільки радісними подіями. Удачі та успіху вам друзі!

Минуло 15 років з моменту нашого випуску, немов день вони пролетіли непомітно і швидко. Я знаю, що так само ми з вами молоді й енергійні, оптимістичні та позитивні, готові на божевільні вчинки та щирі почуття.

Летять роки і знову ми збираємося разом, є можливість подивитися як ми виросли і скільки довелося досягти кожному з нас! Нехай у житті щастить, мрії здійснюються, а наші родини будуть щасливі! Бажаю, щоб освічених людей ставало лише більше!

15 років пролетіли однією миттю, вітаю з довгоочікуваною та доброю зустріччю випускників! Нехай у нас будуть лише добрі та веселі приводи для зустрічей, нехай не затьмарять втрати наші радісні обличчя. Вітаю вас, друзі!