Зустріти своїм однокласникам через 45 років, безумовно, дуже приємно, адже минуло вже стільки років! Ми раді провести цей день разом та поділитися один з одним прожитим! Сьогодні бажаю кожному насолодитися проведеним разом часом.

Вітаю нас усіх, любі мої однокласники. Наш випуск сьогодні 45 років. І цього дня зустрічі випускників я щиро вам бажаю всіх добрих благ, міцного здоров’я, величезних сил, успіху у прагненнях та великої удачі у здійсненні задуманих планів. Будьте всі щасливі, задоволені своїм життям і не забувайте своїх веселих однокласників, з якими було чимало пройдено доріг, вивчено уроки та проведено дзвінких змін.

Вітаю вас, друзі, із нашим черговим днем ​​зустрічі випускників! А випустили ми зі школи рівно 45 років тому. Вже не молоді і не безтурботні, вже склалися дні життя в окремі томи, але десь там, у глибині душі, кожен з нас залишився такою ж веселою і сміливою людиною, бешкетним учнем і славною ученицею. Друзі, давайте сьогодні влаштуємо справжнє свято дружби. Згадаймо всі прекрасні моменти з нашого шкільного життя. Побажаємо один одному здоров’я, благополуччя, добра. Мені радісно та приємно бачити кожного з вас. Не забувайте свої шкільні роки та ділитеся своїми спогадами з дорогими дітьми, онуками.

Як чудово зібратися знову! Здається, ми не закінчували школу, а просто були на канікулах. Час поспішає, запізнюючись у своїх справах. Усі ми маємо свої турботи. Але як же добре бачити старих друзів! Хочу побажати вам усім міцних нервів і здоров’я, щоб ми могли зібратися знову і знову відчути в душі цю приємну тугу по днях, що давно минули. Зі святом!

Здрастуйте, мої дорогі товариші. Наш випуск сьогодні 45 років. Ми з вами особистості, що вже відбулися, веселі дідусі і бабусі, і раптом ми знову опинилися в школі. Тому пропоную забути сьогодні про вік і на деякий час повернутися туди, де ми з вами за партами вирішували завдання, списували один в одного диктанти, вірили у свої мрії та готувалися до великих відкриттів у своєму житті. Друзі, я всім хочу побажати міцного здоров’я та справжнього щастя у житті, а щастя у кожного своє. Нехай ця зустріч подарує кожному з нас веселі спогади та підбадьорить серця!

Роки трохи торкнулися ваших голів, але ви, як і раніше, все такі ж прекрасні. Я бажаю, щоб ви завжди зберігали у своєму житті той самий молодецький азарт і запал. Щоб життя було таким, що коли ви згадували роки, що пролетіли, ви завжди посміхалися. Міцного гранітного здоров’я, як той, що ми колись гризли разом. І благополуччя у всьому!

Ось і пролетів час. Минуло вже цілих 45 років відколи ми покинули стіни цієї школи. Друзі, я вітаю всіх із днем ​​зустрічі випускників та бажаю всім миру, здоров’я, удачі, кохання та щастя. Нехай шкільні враження частіше приходять до кожного з нас. Нехай ця зустріч подарує всім нам світлу надію та юнацький максималізм, з яким ми колись браво рвалися у бій за свої мрії.

Хлопці, нашому випуску вже 45, а отже, ми — школярі знову. Вітаю з цією датою нас усіх і хочу кожному з вас побажати здоров’я, удачі, благополуччя, міцних сил, достатку та кохання рідних сердець. Усі ми виросли, здобули своїх перемог у житті. І я бажаю, щоб попереду нас чекало ще багато щасливих звершень. А сьогодні давайте відкинемо роки тому і знову відчуємо себе пустотливими учнями на гучній зміні в улюбленому класі у колі крутих ідей.

Хлопці, нашому випуску сьогодні 45 років, і я вас з цією датою хочу від душі привітати та побажати веселих, радісних, емоційних, світлих, яскравих та чудових спогадів про нашу юність, дружбу, закоханість, мрійливість та красу. Я всім бажаю здоров’я та благополуччя, удачі в будь-яких ідеях та успіхів у справах, невгасного щастя в житті та твердої п’ятірки за поведінкою.