Все більше сивина висвітлює наші віскі, але я хочу вам побажати ніколи не нудьгувати від туги. Сьогодні знову ми всі разом, сьогодні знову буде весело. Я бажаю сьогодні з вами, струсити з себе зайві роки і віддатися спогадам, які відбувалися аж 30 років тому. Бажаю всім поринути у веселе, божевільне дитинство, щоб зігрітися думками та омолодитися серцем. З тридцятиліттям випуску, друзі!

30 років пролетіли як 30 хвилин, друзі, ласкаво просимо, наша зустріч — доказ нашого, непідвладного часу, дружби, ми не забули роки, проведені разом, не забули ті радості та гіркоти, подаровані нам спільним шкільним життям, то давайте завжди будемо раді зустрічам. , здорові для цих зустрічей, багаті на спогади та радісні життям!

Сьогодні ми зібралися разом, через 30 років і вкотре переконалися, як школа всіх згуртувала і назавжди залишилася в серці теплим спогадом! Разом ми вчилися новому, дуріли, раділи та переживали! Нехай щороку наші горизонти тільки ростуть!

Поздоровляємо випускників, що зустрілися через 30 років, з тим, що вони зберегли юнацький запал і радість спілкування, вміння бути чуйними і відкритими новому. Бажаємо Вам зустрічатися частіше, обмінюватися лише позитивними новинами, бути здоровими та бадьорими.

Дорогі, вітаю вас із 30-річною зустріччю випускників. Бажаю, щоб кожного з вас зігрівали світлі почуття з минулого та щасливі моменти шкільного життя. Бажаю всім міцного здоров’я, великого успіху, сімейного благополуччя та особистого щастя.

Дорогі випускники ось і пролетіли 30 років від дня вашого випуску! Вітаю всіх із роковинами та хочу побажати всім творчих успіхів, життєвої стабільності, професійної затребуваності та щастя. А ще хочу побажати ще не раз зібратися у стінах рідних пенат!

Цілих 30 років тому ми покинули шкільне подвір’я. Вітаю вас із Днем зустрічі випускників та бажаю сьогодні провести чудовий вечір спогадів, бажаю поділитися своїми успіхами та досягненнями, щиро порадіти за однокласників та однокласниць, побажати всім удачі та, ніби 30 років тому, повеселитися від душі.

Тридцять років тому ми стали випускниками. Ми довго не бачилися у такому складі, а сьогодні знову зібралися разом. Дякую кожному, хто приділив свій час та прийшов на зустріч випускників. Це чудово, що, незважаючи на минулі роки, ми так само раді один одного бачити. Просто знайте, що ви найкращі, і я сподіваюся, що ми ще не раз зустрінемося разом!

Дякую, вам рідні за 30 років допомоги, вірності та надійності. Кожен з нас завжди пам’ятає, що якщо потрібна допомога, то варто чекати на неї від один одного. Забувши всі образи та проблеми, які були між нами, вітаю З днем ​​зустрічі випускників! Довгих та щасливих років життя, рідні!

З Днем зустрічі випускників, друзі! Дорослі хлопці з 30-річним стажем, адже 30 років тому ми були тими випускниками — хлопцями, які мріяли про прекрасне і вірили у свої мрії. Сьогодні ми досягли всього, чого хотіли, і продовжуємо сміливо рухатися вперед, продовжуємо вдосконалюватися і розвиватися, будувати міцні стіни свого добробуту та світогляду. Хлопці, я всім щиро бажаю кохання, гармонії, достатку та удачі. Нехай у житті кожного з нас будуть лише добрі уроки, які навчать нас бути сильнішими, сміливішими, щирішими. Давайте згадаємо і подякуємо нашим чудовим учителям за їхню нелегку працю, за їхнє терпіння і розуміння. Всім здоров’я та щастя, друзі! Не забувайте про шкільні роки, залишайтеся молодими душею.