Ви разом 36 років, а це великий термін, кохання, перевірене не лише почуттями, а й різними подіями. Нехай ніколи життя не підкидатиме труднощі та перешкоди. Залишайтеся щасливими та безтурботними.

Поспішаю привітати вас із таким важливим днем ​​— річницею створення вашої родини! Ось уже 36 років кохання створює затишок, дарує тепло, охороняє від бід і негараздів вашу прекрасну пару. Бажаю, щоб ви й надалі любили, були щасливі, здорові та потопали у турботі та увазі один одного.

З 36-ю річницею кістяної порцеляни! З дня весілля минуло 36 років! Це величезний термін, за який ви переконувалися багато разів, що зробили правильний вибір! Нам приємно бачити ваші щасливі очі та променисті посмішки! Нехай Всевишній береже ваше кохання від усілякого зла! Нехай ваш шлюб триває вічно!

Вітаю із 36-річчям подружнього життя. Бажаю вам, молоді, здоров’я, достатку, гармонії та щастя. Бажаю спільних успіхів, приємних зустрічей з дорогими людьми, гарної погоди за вікном і, звичайно, ладу в будинку. Цю річницю весілля прийнято називати агатовою. Так нехай на агаті ваших уз щодня з’являються нові красиві візерунки з ніжності, захоплення та взаємної турботи.

З річницею весілля! Цілих 36 років ви зберігаєте кохання, немов у перший день вашої зустрічі воно вогнем горить. Нехай так завжди буде, щоб затишок та щастя жили поряд, а роки не поспішали тікати, кваплячи життя. Вітаю!

Вітаю з роковинами весілля — 36 років! Від щирого серця бажаю, щоб ваше чисте і щире кохання з кожним роком ставало все сильнішим, щасливі моменти ніколи не припинялися, а сімейне життя щодня тільки радувала і наповнювала позитивом!