Сьогодні ваше кашемірове весілля і це чудовий привід побажати вам ніколи не сваритися, постійно переконуватися в силі вашого взаємного кохання і радувати нас ще довгі роки. Нехай через три роки ваші родичі зберуться на піввіковий ювілей вашої родини, а потім зможуть побачити вас і на 100-річницю у доброму здоров’ї.

Вітаю з кашеміровим весіллям. Ви пройшли дружно, добре 47 років, і тепер на будь-яке запитання легко можете знайти відповідь. Я бажаю вам зігрівати один одного ніжністю кашеміру, бажаю, щоби діти приємно дивували, а онуки тільки радували. І нехай у вашій родині завжди буде свято, нехай ваше подружнє життя буде благополучним та щасливим.

Щиро вітаємо з 47-ю річницею весілля! Ця прекрасна дата зветься «кашемірового весілля», адже у вашому союзі так багато м’якості, ласки та тепла. За довгі роки разом ви навчилися багато чого. Нехай цей досвід допоможе і далі йти дорогою щасливого сімейного життя легко і вільно, зігріваючи своїми почуттями не тільки один одного, а й тих, хто поруч.

Дорогі мої, вітаю вас із благополучними та щасливими сорока сімома роками спільного життя, з кашеміровим весіллям. Бажаю вам таких же м’яких і ніжних почуттів, як кашемір, незгасної любові та вірності, міцного щастя та благополуччя, поваги та радості, великого спільного успіху, добра та миру.

Вам сьогодні 47 років, чудова дата сімейного життя, пора кашемірового щастя, м’яких та ніжних почуттів. Бажаю вам, дороге, як і раніше любити міцно один одного, щиро радувати і піклуватися, бажаю безперечної удачі у справах і достатку в будинку, доброго світу навколо і чудових свят у колі дружної та веселої родини.