28 років тому ви стали трішки щасливішими. Нехай у цю річницю ви згадували найприємніші моменти разом, так само ніжно обіймалися і трепетно ​​ставилися до вашого вогнища любові і щастя.

Вітаємо з нікелевим весіллям! Нехай ваше сімейне життя буде міцним. Довголіття, радості, достатку, багато кохання та здоров’я!

Вітаю прекрасну пару, щасливих коханих із 28-річчям спільного життя, з нікелевим весіллям вас! Нехай ваш спільний успіх має нікелеву стійкість, а ваше щастя буде міцним, як нікель. Блага вашій родині та розуміння, любові, радості та удачі, добрих емоцій, сильного здоров’я та великих перемог.

Вітаємо з Нікелевим Весіллям! Ви вже так давно разом, що складно уявити вас порізно, звичайно, адже двадцять вісім років — це не якась дрібниця. Нехай почуття не згасають, нехай негаразди обходять стороною, а навколишній світ дарує щастя і радість.

Від щирого серця вітаю вас з нікелевим весіллям! Вашій сім’ї вже 28, і мені хотілося б побажати вам кожну радість ділити на двох і завжди залишатися один для одного восьмим дивом світу. Нехай ваше світле щастя з кожним роком сяє все яскравіше, наче наполірований нікель!

З нікелевим весіллям! Неможливо повірити, але вже минуло 28 років сімейного життя, вітаю. Нехай ця дата викликає захоплення та розпалює нові почуття, ще міцніші та тепліші.

Вітаю з нікелевим весіллям. Ви щасливі у шлюбі 28 років. Бажаю вам і надалі жити без горя та смутку, бажаю здоров’я всій родині та щастя, бажаю чудової погоди за вікном та доброго добробуту у домі.

Вітаю з нікелевим весіллям. У паспорті вашої сім’ї позначка 28, тому бажаю вам великого щастя та світлого кохання на двох та знака нескінченності у вісімці для благодаті та достатку у вашому домі.