Вітаю з кедровим весіллям. Незабаром усі будуть гуляти на вашому весіллі золотий, а поки нехай у вашому кедровому бору буде мир і благодать, нехай будинок наповнений буде затишком, радістю та світлом щастя. Бажаю міцного здоров’я всій родині, чудової погоди за вікном та невгасаного вогню кохання у ваших серцях.

Не за горами золоте весілля, ну а сьогодні вашій родині 49! Уособлює вашу річницю кедр – символ довголіття та міцності стосунків. Нехай у вашому будинку завжди буде тепло і затишно, а у стосунках панують гармонія, порозуміння, турбота та підтримка. Ваші мудрість та досвід – приклад для молодих поколінь!

Ще рік – і буде золота. А поки що привітаю з кедровим ароматом вашого сімейного щастя, з 49-ми роковинами спільного життя. Бажаю вам сімейного благополуччя та поваги один до одного, світлої любові та доброго достатку, вірності, благополуччя та міцного здоров’я, бравої витримки та сімейного стійкого стану, як у цього вічнозеленого дерева.

З річницею, з кедровим весіллям, яке означає, що ви разом уже сорок дев’ять років. Нехай же ваші почуття з року в рік зростають все вище і вище, стають глибшими та прекраснішими. Зі святом.

Вітаю від душі з кедровим весіллям, з вашими 49-ми роковинами. Бажаю, щоб почуття ваші завжди були свіжими і щирими, бажаю благополуччя вам і добра, нехай радість у домі вашому живе променисте, нехай ваше життя буде миром і успіхом сповнене.