Вітаю з фланелевим весіллям. Ви в шлюбі цілих 43 роки і пережили багато чого, залишивши всі тривоги і сумніви позаду. А тепер нехай для вас двох розстеляється одна легка і м’яка, як фланель, стежка, стежка блага та удачі, миру та кохання. Бажаю вам міцного здоров’я та достатку.

Вітаю з чудовою датою, з 43-річчям спільного життя, з фланелевим весіллям! Бажаю вам, щоб життя ваше було таким же теплим, м’яким і надійним, як тканина під назвою «фланель». Нехай у будинку завжди панує щастя, розуміння, любов, добробут та радість. Міцного здоров’я вашій родині та удачі.

Вітаю з вашим фланелевим весіллям. Ви у шлюбі вже 43 роки, це далеко не фініш, а й чимало років. Тому на честь такої спільної заслуги я щиро бажаю вам благополуччя в сім’ї, гармонії, достатку, миру та втіхи. Нехай ваш подальший шлях буде таким самим легким, як фланель, нехай щодня вам дарує радість та приємну зустріч із рідними. Бажаю, щоб ваша любов ніколи не втратила своєї сили та ніжності.

Вітаю від щирого серця з фланелевим весіллям, з 43-ю річницею міцної та щасливої ​​родини. Бажаю вам м’яких і приємних фланелевих відчуттів у житті, щирих почуттів, незгасного кохання, затишного та світлого будинку, радісних подій для серця та пам’яті.

Чи знаєте ви, що сорок третю річницю весілля називають Фланелевою? Що ж, тепер знаєте. Нехай ваші почуття одне до одного будуть вишукані і приємні, нехай сварки обходять ваш будинок стороною, а ваше свято триває весь час.