Вітаю з 46-річчям спільного життя, спільного щастя та кохання, з лавандовим весіллям вас, дорогі! Бажаю вам міцного благополуччя та вірності, порозуміння та поваги, радості та веселих сімейних свят. Нехай ваше спільне життя буде наповнене чудовим ароматом лаванди, який зміцнить ваше здоров’я та покращить настрій.

Вітаю вас із лавандовим весіллям. За зимами сімейних свят, за веснами натхнення пролетіли ваші 46 років. І я бажаю, щоб усі ваші труднощі залишилися позаду, а у вас настав період спокою, ніжності, втіхи, умиротворення, релаксу з приємним ароматом лавандового кохання.

Дорогі наші «молодята»! Рівно 46 років тому ви були трепетними нареченими та нареченою, а сьогодні ми святкуємо лавандове весілля! Ваш сімейний союз зараз і справді нагадує цю незвичайну рослину. Адже лаванда росте в дуже складних умовах, але при цьому тішить усіх найніжнішими квітами та вишуканим ароматом. Будьте щасливими і далі, на радість усім нам і самим собі.

З дня весілля пролетіло 46 років, а ви так само неймовірно любите, бережете і цінує кожну мить, що проводите разом. Залишайтеся так само сім’єю, хто зразок любові, щирою, ніжною, світлою і такою прекрасною.

Пройшли ви разом шлях завдовжки 46 років і, відзначаючи сьогодні своє лавандове весілля, не розгубили ні колишньої любові, ні взаємної поваги. Тож нехай і далі ваші почуття проходять усі перевірки, а сімейне життя буде неймовірно щасливим.

У ваше лавандове весілля, коли ви відзначаєте спільних 46 років, я від душі побажати хочу приємного аромату вашого життя та сімейного спокою, райдужного світу та ніжних тонів щастя, міцного кохання та постійного ладу в домі, доброго настрою та вірного блага.