Вітаю вас, дорогі, з мусліновим весіллям, з успішно прожитими 37-ма роками! Бажаю, щоб ваші почуття були такими ж тонкими, як муслін, а життя таким самим легким, як ця тканина. Великого щастя у ваш будинок, благополуччя та достатку.

Вітаю з роковинами. Ще трохи, і настав час святкуватиме гарну дату, але й сьогодні ми з радістю відзначаємо вашу тридцять сьому річницю весілля. Нехай ваші почуття, ваша любов і радість будуть сяяти яскраво ще довгі роки.

Вітаю вас із 37-річчям подружжя! Нехай ваше спільне життя буде світлим і легким, наче символ вашої річниці — муслін. Бажаю вам миру та блага, щастя та радості, здоров’я та любові. Нехай у вашому домі панує 3 вічні принципи: взаєморозуміння, довіри та турботи один про одного; нехай всі 7 днів на тижні для вас будуть чудовими та добрими!

Від щирого серця вітаю з мусліновим весіллям і хочу побажати, щоб ваш шлюб, через прожиті 37 років, був наповнений легкістю і красою, але залишався все таким же міцним, немов тканина — символ вашої річниці. Нехай щастя не вбуде у вашому домі, нехай щодня вам дарує радість та затишок.

Від щирого серця вітаю вас з мусліновим весіллям, з 37-річчям вашого шлюбу. Бажаю завжди повної чаші любові та достатку, бажаю в 3 рази стати багатшими та успішнішими, бажаю завжди почуватися на 7-му небі від щастя. Нехай ваше подальше подружнє життя буде таким же легким і чудовим, як муслінова тканина, нехай кожен день для вашої родини буде добрим і сонячним.

Від щирого серця вітаю з 37-річчям вашої родини, з мусліновим весіллям. Нехай ваше життя завжди залишається таким же легким і витонченим, як ця тканина, нехай ваш будинок завжди буде світлим і затишним, нехай ваші серця невпинно люблять одне одного і б’ються в унісон.