Сьогодні ви святкуєте ювілей вашого весілля у 65 років. Відзначаючи це свято, ви своїм прикладом показуєте всім навколишнім і молоді, що підростає, що справжні почуття живуть вічно і не втрачають своєї гостроти навіть через такий чималий термін. Тож нехай же буде на вашій вулиці завжди весна, щастя не залишає вашого будинку, а здоров’я залишається міцним на довгі роки.

Вітаю з 65-ми роковинами спільного життя, із залізним весіллям. Бажаю вам найміцнішого здоров’я, бажаю колишньої щирої любові та розуміння, бажаю душевних сімейних зустрічей та теплих розмов вечорами. Бажаю ще довгі роки залишатися чудовою парою з металевим щитом від хвороб і лиха.

Вітаю з 65-річчям вашого сімейного життя, із залізною річницею. Нехай бути щасливим, здоровим подружжям буде вашим залізним правилом. Нехай частими гостями на порозі будуть діти, онуки, правнуки, нехай для вашої любові не існує жодних перепон. Достатку, добрих благ та миру вам, дорогі.

Вітаю від душі із залізним весіллям, з міцним і міцним союзом, з 65-ми роковинами сімейного життя. Нехай ваша залізна броня захищає вашу родину від усіх бід і заздрощів, нехай ваше здоров’я буде залізно міцним і непереможним, нехай у вашому домі завжди горить яскравий вогник кохання та розсипаються промені щастя.

Вітаємо з «залізною» датою — 65-ми роковинами весілля! Міцність заліза не викликає сумніву, так само, як і міцність сімейних зв’язків, що скріпили ваш союз. Бажаємо миру і добра вашому будинку, залізного здоров’я та величезного щастя.