Нехай сьогодні ваша сім’я стане прикладом щирості, існування великого кохання, важливості взаєморозуміння та підтримки. Будьте щасливі завжди разом!

Вітаю з оксамитовим весіллям, з 29-ми роковинами! Від щирого серця бажаю оксамитового щастя вашого життя і такого ж ніжного кохання, достатку в домі та постійного благополуччя, радісних свят і знаменних подій, що тішать ваші серця.

Дорогі мої, я вітаю вас із оксамитовими роковинами, з успішно і щасливо прожитими разом 29-ма роками. Бажаю один одного укутувати бархатистою ніжністю, бажаю бархатистого кольору вашого невгасаного кохання! Живіть у розкоші та блазі.

Вітаю від щирого серця з 29-ю річницею, з оксамитовим весіллям. Тож нехай у вашому спільному житті настане оксамитовий сезон! Бажаю вам нев’янучих почуттів та благополуччя, вірного щастя та удачі, теплої ніжності та поваги, великої радості та насолоди.

У цю перед’ювілейну дату, 29-річчя спільного життя, хочеться побажати щирого щастя, веселого сміху, чуйних та доброзичливих людей на вашому шляху. Нехай дозволить вам Господь відзначити ще багато дат та ювілеїв, а вашим рідним та близьким подарує здоров’я, щоб вони могли частіше відвідувати ваш дім.

З річницею! З оксамитовим весіллям! Нехай ваше життя буде таким м’яким, красивим і розкішним, як оксамит. Щоб у вашому житті все складалося стабільно, рівно та спокійно.

З яким святом вас сьогодні треба привітати? Звичайно ж, з Оксамитовим Весіллям! Ви майже тридцять років разом, на наступний рік буде гарний ювілей, але любите один одного так сильно і ніжно, що можна лише порадіти за вас, нехай ваше кохання і залишається таким же яскравим.

Вітаю з річницею оксамиту вашої ніжності та кохання. В останній рік до третього десятка я вам хочу побажати залишити всі погані спогади позаду, жити щасливо і розкішно, піклуючись один про одного, як і раніше, крокуючи разом м’якою бархатистою дорогою удачі та благополуччя.