Бронзове весілля – це привід привітати вас і від щирого серця побажати ніколи не розлучатися, не хворіти і не подивитись по дрібницях. Пройшовши пліч-о-пліч такий довгий шлях, ви змогли не тільки зберегти, а й зміцнити свої почуття. Так нехай же Бог зберігає вашу сім’ю ще як мінімум стільки ж років від усіх негараздів.

Цілих 22 роки зберегли ви свої почуття, все такі ж пристрасні, гарячі та щирі. Бронзове весілля – це приклад чистого кохання, турботи, тепла. Бажаємо довгих років попереду, а на порозі зустрічати тільки щастя.

З бронзовим весіллям. Ви разом 22 роки, несете по життю любов, зберігаючи її, через усі перешкоди проходьте і зберігайте те тендітне, що будується роками. Нехай любов продовжує жити у серцях. Вітаю!

З 22-річною річницею, з бронзовим весіллям! Бажаємо вам нескінченного запасу міцності ваших сімейних стосунків! Нехай у хаті панує любов і затишок, а в серцях ніжність один до одного! Бронзової вам засмаги на Мальдівських островах у наступні роковини!

Гуси-лебеді – щаслива дата, вітаю вас із бронзовим весіллям. Бажаю, щоб яскраво сяяв бронзовий кубок вашого кохання, бажаю вам великого успіху на подвійному суцільному спільному житті, бажаю радість кожного дня розділяти на двох.

У річницю бронзового весілля, бажаю вірного та взаємного кохання, відданості один до одного і незвичайного щастя. Нехай ваш добробут зростає, будьте самодостатніми. Нехай ваша сім’я буде міцною, як і попередні 22 роки. Усіх благ, вам!

Вітаю вас із 22-річчям вашої родини, із бронзовим весіллям! Нехай гуси-лебеді принесуть у ваш будинок тільки щастя, здоров’я, розуміння, достаток та кохання. Нехай ваші узи залишаються такими ж міцними і міцними, як символ вашої річниці — бронза. Живіть з відкритою один для одного душею і серцями, що люблять один одного.

Вітаємо чудову гармонійну сімейну пару з досягненням рубежу 22 роки. Ваш союз — приклад для молодих сімей, зразок взаємин, у яких панує любов та довіра, повага та вміння слухати свого партнера. Бажаємо Вам пройти разом весь життєвий шлях рука в руку, зберегти теплоту спілкування та радість зустрічей.

Від щирого серця вітаю з бронзовим весіллям, із чудовим 22-річчям сімейного життя! Бажаю, щоб цифра 22 стала символом вас, як двох вірних лебедів, які щиро люблять один одного. Бажаю вам ще багато радісних звершень та щасливих подій, великих перемог та спільного успіху.

Сьогодні чудове свято, у міцної родини – річниця весілля! Вже 22 роки ви трепетно ​​і дбайливо ставитеся один до одного! Бажаю вам, щоб і надалі, все міцніше були зв’язки, що пов’язують вас. Зараз бронзою блищить фундамент та опора взаємного кохання! Щастя вам, благополуччя, довіри, щирості, кохання, нових відчуттів та задоволень!