Сьогодні ваше кохання переливається опалом, сьогодні ви відзначаєте 21 рік спільного життя. Вітаю з опаловим весіллям і хочу побажати нових витків щастя на вашому шляху, нових обертів успіху та удач. Живіть у повному добробуті та абсолютному взаєморозумінні, цінуйте один одного і продовжуйте наповнювати осередок сім’ї своєю любов’ю, ніжністю та радістю.

З 21-ю річницею, з опаловим весіллям! Нехай яскраві почуття зроблять ваше спільне життя щасливим та наповненим! Нехай вам всього вистачає у стосунках: і ніжності, і кохання, і турботи, і пристрасті! Нехай ваші серця і душі не черствіють, нехай шлюб із роками лише міцнішає, а будинок нехай стає все затишніше та красивіше!

Вітаю з опаловим весіллям. Не кожна подружня пара може подолати відстань 21 рік. А ви зуміли. Молодці! Я бажаю вам і далі продовжувати крокувати пліч-о-пліч, втілюючи мрії один одного в реальність. Бажаю, щоб ваше сімейне щастя переливалося яскравими квітами, ніби гарний камінь, що зачаровує, опав. Будьте здорові та багаті. Живіть добре і довго.

Вітаю з опаловим весіллям, з 21-м днем ​​народження вашого шлюбу. Від щирого серця бажаю, щоб ваші почуття та мрії сяяли чарівними фарбами опала, щоб ваші справи завжди йшли успішно, щоб ваші серця завжди були сповнені любов’ю, добротою та натхненням.

Вітаю з 21-ою річницею, з опаловим весіллям. Бажаю, щоб ваш будинок був наповнений небувалою опаловою енергетикою добра та щастя. Бажаю вам вірності та міцності почуттів. Нехай у вашій родині панують розуміння та взаємність, нехай стороною вас обходять смуток та смуток.

Вітаємо чудову сімейну пару з річницею весілля! Опалове весілля — це 21 рік спільного дружнього життя, кохання, підтримки та взаєморозуміння. Це чудові миті, проведені разом. Бажаємо вам довгих років щасливого життя, спільних перемог та здобутків, лише добра, взаєморозуміння та турботи один про одного. Нехай збудуться усі ваші мрії!

Від душі вас вітаю з опаловою річницею! Вашій родині 21 рік, вона стала дорослою та міцною. Бажаю вам так само впевнено продовжувати йти однією щасливою дорогою. І нехай ваша любов, незважаючи на погодні умови та події, що творяться у світі, завжди залишається такою ж світлою, як дорогоцінний опал, що переливається яскравими фарбами радості на сонці.

Якщо дві людини живуть разом стільки ж, скільки ви, значить і їхні сильні почуття неймовірно. Двадцять перші роковини, ваші роковини, називають Опаловим Весіллям, і це означає, що ваша любов настільки ж чарівна, як і опали. Зі святом вас і довгого кохання.

Двадцять один рік разом – це чудова дата! Щиро бажаю вам великого, взаємного та вічного кохання! Нехай ваше сімейне гніздечко завжди буде затишним та наповненим теплом! Цінуйте те, що маєте, але при цьому разом досягайте нових висот і будьте щасливі!

Вже 21 рік ви є прикладом найщирішого і такого величезного кохання. З опаловим весіллям вітаю, бажаю й надалі нескінченно продовжувати спільний шлях у щастя та майбутнє, повне успіхів.