Сьогодні чудове свято у вашій родині — 48-та річниця з дня весілля. За 48 років спільного життя ваші стосунки пройшли всі перевірки на міцність, і тепер вас можна назвати справжніми хранителями секрету сімейного щастя. Символ цієї річниці – аметист. Камінь, який уособлює вірність та чесність. Немає жодних сумнівів, що тільки вірність, чесність та любов допомагають людям бути разом стільки років. Бережіть один одного, і нехай сімейне щастя завжди наповнює вашу оселю.

Вітаю з 48-річчям спільного життя, з аметистовим весіллям! Нехай ваше життя виблискує яскравим і ніжним блиском аметиста, нехай у вашому будинку буде затишок, тепло та радість, нехай вас не покидають ваші щирі почуття щастя та любові. Здоров’я вам доброго та миру!

Вітаю вас, дорогі, з 48-ми роковинами сімейного життя, з аметистовим весіллям. Нехай символ цієї дати оберігає вас від усіх негараздів і невдач, нехай цей камінь захистить від спекотних вітрів і сильної холоду, нехай ваші почуття та стосунки завжди залишаються такими ж ніжними, як кольорові тони аметиста, нехай у вашому домі завжди панує любов та розуміння.

З якоїсь причини галасливо святкують лише «круглі» дати, але ж кожна річниця особлива. Сорок вісім років разом у народі називають «Аметистовим Весіллям», нехай ваші почуття будуть такими ж неймовірно затягуючими, як глибини переливу квітів аметиста, які можна розглядати нескінченно.

Від щирого серця вітаю з аметистовим весіллям. Вас справді можна вважати героями праці в сімейному житті, адже за 48 років ви змогли подолати всі біди та негоди, зробити міцним фундамент свого будинку та своїх стосунків. Бажаю, щоб ваша любов сяяла аметистовим кольором, щоб до вас завжди поспішали діти та онуки, щоб ваша чаша була сповнена достатку, розуміння та всіх добрих благ.