Вітаю з перламутровим весіллям, з 42-ою вашою річницею. Нехай радість ваших сердець переливається перламутром на сонце, нехай щирість ваших почуттів не згасне ніколи, нехай ваш зроблений спільний шлях і досягнуті успіхи стануть вашою великою гордістю і відкриють новий горизонт вашого життя, горизонт спокою, щастя, ніжності та блага.

Вітаю з перламутровою річницею. Ось уже 42 роки, які ви щасливі в сім’ї. І я бажаю вам сімейної гармонії, взаєморозуміння, благополуччя та достатку. Щодня зустрічайте з усмішкою, приймайте з радістю гостей, дивуйте один одного та бережіть сімейне вогнище. Нехай перламутром переливається ваше щастя, нехай яскравими фарбами наповнюється картина вашого кохання.

Ви — великі молодці, які успішно прожили 42 роки, вітаю з перламутровим весіллям! Бажаю вам, щоб ваше щастя і радість були яскравими і блискучими, як перламутр, що переливається на сонці, бажаю вам високого достатку, добробуту та миру. Нехай у будинку буде багато сімейних зустрічей та радісних свят, міцного здоров’я вашій родині та довговічного кохання.

Погляньте на перламутр: він неймовірно ніжний, переливається всіма кольорами веселки, проте це один із найміцніших матеріалів. Сьогодні ви святкуєте перламутрове весілля, і це символічно, адже властивості перламутру так влучно характеризують ваш союз. За плечима залишились усі випробування сімейної міцності. Нехай попереду буде якнайбільше райдужних миттєвостей, ніжності та любові.

Хочемо привітати вас сьогодні і від душі побажати на 42-і роковини вашого весілля не розлучатися ні на мить, нести вогонь свого кохання крізь бурі та негаразди, нехай кожен день прожитий пліч-о-пліч буде цікавим і незабутнім як у медовий місяць.

Ось перламутром сяє ваше щастя. Вітаю з 42-ми роковинами вашого весілля і хочу побажати, щоб ваша сім’я з усіх чотирьох сторін світу була захищена від усяких бід і невдач, щоб для вас двох світ сповнений був любові, достатку, краси та ніжності.