Вітаю з 23-ми роковинами, з бериловим весіллям. Бажаю вам ніжності кольору берилу та вічності світлого кохання, бажаю бути один для одного життєвою стихією та вірною підтримкою у всьому і завжди.

23 роки разом — це серйозний привід для урочистого заходу, під час якого просимо прийняти наші вітання та побажання підвищення міцності почуттів, спільних радостей, теплоти спілкування та щастя.

Вже минуло 23 роки з моменту, коли ви обіцяли одне одному кохання та вірність на все життя. Тож нехай і надалі ви будете так само старанно виконувати дану колись обіцянку. Нехай не завадять цьому ні дрібні сварки, ні хвороби, ні розчарування. Нехай ваше життя буде наповнене світлом. Щастя та благополуччя вам.

Вітаю з бериловим весіллям, з успішно та благополучно прожитими разом 23-ма роками життя! Бажаю твердого та стійкого становища в житті, вірності та великому коханні, досягнення спільних цілей, сімейної радості та щастя, міцного здоров’я та взаємної підтримки.

Вітаю вас із бериловим весіллям! Нехай з кожною річницею ваше кохання стає тільки сильнішим, а очі горять все щасливішими! Бажаю вам завжди залишатися такою чарівною закоханою парою! Нехай усі ваші найзаповітніші мрії здійснюються, а сімейне життя наповнюється яскравими подіями та яскравими миттєвостями!

Від щирого серця вітаю вас з бериловим весіллям! За свій 23-річний шлюбний стаж ви встигли багато чого досягти, всім показати приклад вірної любові та порозуміння. Молодці! Я хочу побажати вам зберігати свої почуття такими ж ніжними, добрими, щирими, наче відблиски дорогоцінного берила. Бажаю вам не знати труднощів і печалів, бажаю завжди зберігати бойовий дух і підтримувати одне одного.

Вам сьогодні 23 спільні роки, вітаю з бериловим весіллям! Нехай життя ваше буде таким же екзотичним, незвичайним, красивим, міцним і унікальним, як берил. Бажаю вам світлої радості сімейного життя, вічного блага, щирого щастя, незгасного кохання та добрих надій.

З річницею! Двадцять три роки разом — це достатня підстава для того, щоб сказати, що ваші почуття сильні та неймовірно прекрасні. Це весілля називають бериловим. Нехай вона буде такою ж чистою і яскравою, як цей кристал.

Вітаю з бериловим весіллям. За 23 роки ви стали міцною та дружною родиною. Бажаю вам світлих берилових надій, незгасних почуттів ніжності та натхнення. Бажаю й надалі красиво виконувати добру пісню сімейного життя веселим дуетом.

Вітаю із 23-річчям вашого сімейного життя! Бережіть ваше берилове світле кохання, цінуйте один одного і ні дня не живіть без щастя. Бажаю вашій родині здоров’я та благополуччя, а вам — як і раніше, міцних зв’язків і гармонії сердець.