Із Кріповим Весіллям вас, адже саме так називають річницю тридцяти десяти років, проведених разом. Тепер ви бачите, наскільки глибокі і справді міцні ваші почуття до друга. Нехай завжди знаходиться щось, що об’єднує вас, але не дає занудьгувати.

Вітаю вас, дорогі, ви прожили 39 щасливих та чудових років сімейного життя! У ваше крепове весілля хочу побажати таких же пружних, міцних і міцних стосунків, як міцний, великих надій та очікувань, світлої удачі та спільних успіхів, відмінного здоров’я всій родині та щирого порозуміння.

Вітаю вас із креповим весіллям, із 39-річчям вашої щасливої ​​родини, з річницею. Бажаю, щоб ваша любов і щастя мали такі ж властивості, як тканина під назвою креп, тобто були міцними, щільними і ніколи не зм’ялися. Великий успіх вам на спільному шляху, світлої надії та благополуччя. Здоров’я вашій родині, миру, достатку та розуміння.

Міцною стала родина і міцно пов’язані ви один з одним уже 39 років. Вітаю з креповим весіллям і бажаю так само ладити і любити, з колишнім завзятістю і натхненням робити один одного щасливими. І нехай сьогодні вас привітають і рідні, і друзі, і сусіди, і діти, і нехай у вашому житті ще справдиться все те добре, чого вам забажають.

Вітаю із креповим весіллям! Бажаю, щоб вас шанували та любили діти, щоб обожнювали та обожнювали онуки, щоб ваш шлюб, переживши бурі та грози, став ще міцнішим та міцнішим, а ваші стосунки ніколи не втратили гармонії. Бажаю вам порозуміння!