У сонячне весілля побажаємо вам лише сонячних днів, нехай хмари ніколи не встають на горизонті, а ваше життя буде наповнене світлом. Нехай діти не забувають радувати вас онуками, а онуки своїми здобутками.

Сонце яскравіше світить, і це не просто, адже у вас сьогодні сонячне весілля. Вітаю з вашими смаглявими роковинами і хочу побажати бути сонцем щастя один для одного, як і раніше, разом мріяти, сподіватися, прагнути і наповнювати свій будинок затишком, благом і любов’ю.

Сьогодні наше закохане подружжя також схвильоване і урочисте, як тридцять один рік тому, також блищать їх очі і тремтить голос. Бажаємо Вам залишатися завжди молодими, захопленими своєю другою половинкою, відкривайте у своїй коханій людині щодня щось нове та незвичайне.

Вітаю з 31-м роком спільного життя та кохання, із сонячним весіллям, або смаглявою річницею. Бажаю вам довгих років щастя, благополуччя та розуміння, сонячного світла на спільному шляху та правильних рішень, нескінченної поваги та щоразу радісного світанку.

Дорогі, вітаю з 31-ми роковинами спільного життя, зі смаглявим весіллям! Бажаю яскравого та теплого сонця у вашій родині, світлої радості та добрих надій, взаємоповаги та міцної підтримки, міцних та щирих почуттів, бравого здоров’я та блага у вашому домі.

Тридцять перша річниця сім’ї – це сонячне весілля. Нехай сонячне світло сяє над шлюбом ще довгі десятиліття, а між люблячими серцями завжди буде гармонія. Нескінченної любові та всіх радостей подружнього життя!

З річницею! Щороку проходить у щастя, вже 31 раз кохання доводило, що може все на світі. Бажаю завжди пліч-о-пліч йти, тримати руку міцно і ніколи не відступати назад.

Вітаю від душі з 31-річчям спільного життя, із сонячною річницею, зі смаглявим вашим весіллям! Бажаю вам добра та щастя, сонячного світла у вашому домі та радісного настрою, добрих світанків та гарних заходів сонця, сімейного блага та вічного кохання.