Вітаю від щирого серця з річницею червоного дерева! Ви щасливі у шлюбі 27 років, і я хочу побажати, щоб цифра «2» вашої дати символізувала вічність вашої пари, щоб ви завжди і скрізь були разом, а число «7» нехай означає всі сім чудес світу, які будуть присутні у вашому житті : і прекрасні сади ніжності, і яскравий маяк надії, і піраміда щастя, і храм кохання, і статуя величі сім’ї, і скульптура ваших спільних перемог, і мавзолей заповітних мрій.

Вітаю вас із 27-річчям спільного життя. Це весілля червоного дерева — дерева цінного та унікального, і я бажаю вам довгих міцних, міцних, сильних стосунків, як і символ вашої річниці. Нехай радують часті свята у колі близьких, нехай щодня дарує ніжність почуттів та гармонію сердець.

Вітаю вас з 27-річчям спільного життя і в весілля червоного дерева від щирого серця бажаю вам не знати втоми, розчарувань і образ, впевнено, красиво і гідно продовжувати спільний шлях, оберігаючи один одного від негоди, даруючи один одному турботу і любов.

Вітаємо міцну та щасливу подружню пару з днем ​​народження Вашої родини, якій сьогодні виповнюється 27 років. Бажаємо Вам не втрачати новизни відчуттів, бути такими ж цікавими один одному як вдень Вашої першої зустрічі, нехай Ваша спілка буде гармонійною і міцною на довгі роки.

Від щирого серця вітаю з 27-ми роковинами сімейного життя і в день весілля червоного дерева хочу побажати, щоб ця дата подарувала вам один квиток на двох у круїз по океану щастя та надії. Нехай цифра 2 символізує вашу лебедину вірність, нехай цифра 7 дозволить вам залишатися один для одного всіма сімома чудесами світу.

Від щирого серця вітаю вас з річницею червоного дерева, з 27-річчям подружнього життя! А, як відомо, червоне дерево — ознака спроможності, вишуканості та розкоші, то нехай ваше життя завжди буде сповнене достатку та краси. Бажаю заряджати один одного енергією та дарувати один одному ніжність.

Міцні стосунки, і дата в 27 років спільного життя, гідна гучних оплесків, я вас щиро вітаю з весіллям червоного дерева і хочу побажати, щоб ваше прізвище вимовлялося гордо, щоб ваша родина жила щасливо. Нехай, немов червоне дерево, ваше кохання буде сильним, міцним і довговічним.

Червоне дерево дорого коштує, от і ваш спільний шлях завдовжки 27 років був не такий простий, як бачать це оточуючі. Тож нехай ця дата принесе у ваше життя стабільність і впевненість у завтрашньому дні. Нехай усі негаразди, які колись загрожували вашій родині, залишаться в минулому і забудуться, як страшний сон, а на горизонті життя будуть лише щастя і радість.

Вже 27 років рука в руку ваша міцна сім’я йде за щастям. Я хочу побажати у весілля червоного дерева вам нескінченних зльотів, любові найщирішої. Бережіть те світле, що у вас є!

Вітаю щиро з весіллям червоного дерева, з 27-річчям вашого сімейного життя. Бажаю вам вишуканості та розкоші життя, незгасного щастя та великої удачі на спільному шляху, високого достатку та щирого розуміння в домі, світлої радості та доброго блага.