Ви разом уже цілих двадцять шість років. Це ж ціле життя! Цю річницю прийнято називати нефритовим весіллям. Нефрит завжди вважався каменем довголіття, нехай ваше нефритове весілля обіцяє вам неймовірно довгі роки спільного життя.

Вітаю з нефритовим весіллям. Не проста справа — прожити у мирі та злагоді цілих 26 років, але ви з цим упоралися. А я бажаю вам і далі разом справлятися з будь-якими проблемами та наповнювати сімейне вогнище любов’ю, надією, душевною теплотою. І. як відомо, нефрит неможливо розколоти на шматки, тож шлях ніхто і ніщо не зможе розколоти ваші міцні стосунки.

Вітаю з 26-річчям вашої родини, із нефритовим весіллям. Бажаю, щоб щастя значно побільшало і щоб у вашому будинку завжди тріумфувала радість. Як відомо, нефрит практично неможливо розколоти, то нехай і ваше кохання неможливо буде зруйнувати нічим і ніколи.

Вітаю від щирого серця з 26-ою вашою спільною річницею, з нефритовим весіллям. Нехай ваше життя залишається таким же яскравим і неймовірно міцним, як камінь нефрит, нехай вам завжди супроводжує удача і везіння, нехай ваша любов навіки залишається щирою і міцною, нехай будинок ваш буде сповнений щастя і добра.

Вітаю від щирого серця з чудовою датою — з 26-річчям спільного життя, із чудовим нефритовим весіллям. Бажаю вам жити довго і в достатку, накопичувати своє щастя і не втрачати любов, зустрічати новий день з оптимізмом і наснагою, надихати один одного і цінувати.

Вітаю вас із нефритовим весіллям. Як відомо, нефрит — мінерал, який неможливо розколоти, то нехай і ваш 26-річний шлюб ніколи не зможе розколотися. Від душі бажаю вам міцного здоров’я та міцних стосунків до глибокої старості, а також щасливого життя в достатку, розкоші та розумінні!

Від душі вітаю вас із нефритовим весіллям, із 26-річчям сімейного життя. Нефрит не можна розколоти на шматки, і я бажаю, щоб через стільки років і ваша сім’я не могла розколотися ні під яким приводом долі. Миру вам, щастя, здоров’я та славних спільних перемог, дорогі.

Дорогі мої, я вітаю вас із 26-річчям сімейного життя, з нефритовою річницею! Нехай для вас завжди горить зелене світло нефриту на будь-яких дорогах на щастя чи на благо. Бажаю вам не втратити сили та щирості почуттів, бажаю, як і раніше, відчувати необхідність присутності один одного в житті, бажаю світлого затишку та повного достатку у вашому будинку.

Вітаю з нефритовим весіллям, із 26-річчям благополучного спільного життя. Бажаю, щоб символ вашої річниці — мінерал нефрит — подарував зелене світло надії та щастя, вірність та удачу, міцність та міцність почуттів, браве здоров’я та спільний успіх.