Бажаю, щоб День Андрія Первозванного був наповнений лише добром! Нехай Святий Андрій пошле тобі багато сил, віру в себе та удачу! Бажаю тобі миру в душі, гармонії та вічного відчуття щастя!

Бажаю світлої радості, взаємної любові, міцної віри та невмирущої надії у світле свято, День Андрія Первозванного. Нехай усі молитви будуть почуті, а прохання – виконані. Благословення вам та процвітання!

У світле свято, День апостола Андрія Первозванного, щиро вітаємо всіх! Дай вам Бог здоров’я, сил та терпіння, міцності духу! Бажаємо мудрості у вчинках, і нехай ваші молитви будуть почуті!

Вітаю тебе, Андрію. Бажаю в житті триматися сміливіше, йти твердим та праведним шляхом, прокладаючи собі дорогу грудьми та чистим серцем. Нехай твій покровитель — Андрій Первозванний — стане помічником у будь-якій справі, допоможе досягти успіху та благополуччя, досягти поставленої мети.

У День Андрія Первозванного хочу побажати, щоб у кожному з нас був такий самий сильний дух і міцна віра, як була колись у душі апостола, щоб Бог висвітлював життєвий шлях і дарував світлу надію, щоб щедрість душі та милосердя завжди призводило до благодаті та щастя.

У День Андрія Первозванного щиро хочу побажати простого і доброго життя, непереможних сил і міцної віри, невтомного бажання творити добро і допомагати нужденним, не відступати від своїх цілей і прагнень, відчувати любов рідних і осяяти цей світ добротою душі.

Вітаю із Днем Андрія Первозванного. Бажаю першості у житті, удачі на будь-якому шляху. Нехай ясним буде не лише це свято, а й усі твої дні, нехай радіє твоє серце і дарує близьким кохання!

Вітаю із Днем Андрія Первозванного! Нехай Ангел тебе не покидає, нехай удача від тебе не відходить, нехай мужність веде тебе до благородної перемоги. Від щирого серця бажаю здоров’я, любові, благополуччя, миру, радості, міцних сил і першості у всьому!

Вітаю з Днем Андрія Первозванного і від душі бажаю міцних сил, мудрості, завзятості, віри в себе та постійного прагнення лише до перемоги. Нехай на серці не буде прохолоди, нехай у житті завжди горить вогник любові та мужності.

Бажаю, щоб День Андрія Первозванного приніс тобі лише добрі та світлі емоції. Нехай у цей день усе складатиметься найкращим чином, удача буде твоїм другом, а гарний настрій завжди був з тобою!