Вітаю з Днем працівників статистики України зі святом дуже важливої ​​та значущої галузі країни. Жодна сфера не обходиться без статистичних даних, кількісних та якісних вимірів. Бажаю успішної діяльності, чіткого спостереження, належного вивчення, правильних показників та відмінних результатів, а також відмінного здоров’я та бадьорого настрою.

Вітаю з Днем працівників статистики України та хочу побажати, щоб одиницями спостереження у твоїм житті були радість, відрада та натхнення, щоб класифікації твої ділилися і на щастя, і на достаток, і на кохання, щоб у тебе не було незавершеного виробництва, щоб з кожним вдень збільшувався твій основний капітал, щоб у твоїй родині зростало національне багатство і в мінус не йшло твоє валове накопичення.

Вітаю з Днем працівників статистики України та побажати хочу впевненості в силах та порядку на роботі, стабільної діяльності та доброго успіху, доброго достатку та благополуччя, поваги колег та турботи рідних, неймовірного щастя душі та вічного кохання серця.

Вітаю з Днем працівників статистики України та бажаю працювати весело, легко та успішно, не втрачаючи ні ентузіазму, ні важливих даних. Нехай кожен день особистого життя має свою статистику успіху та процвітання, благополуччя та удачі. Бажаю залишатися впевненою, терплячою, спокійною, наполегливою, посидючою та рішучою людиною, адже тільки з такими якостями можна вести статистику країни в точному напрямку.

Вітаю з Днем працівників статистики України і бажаю завжди залишатися вмілим, професійним, обачним, пильним, уважним, відповідальним, розумним, впевненим фахівцем статистики, а також просто хорошим, щирим, добрим, щасливим, коханим, яскравим, життєрадісним, успішним у всіх. людиною!

«День працівників статистики» – професійне свято, працівників статистики. Зазначається в Україні щороку, 5 грудня. 2 грудня 2002 року президент України Леонід Данилович Кучма підписав Указ N 1120/2002 «Про день працівників статистики України», який наказував відзначати цю дату щорічно 5 грудня.

Вітаю з Днем працівників статистики України і від щирого серця побажати хочу вірних підрахунків та правильних рішень, блискучих успіхів та бездоганної діяльності, світлого щастя та доброго блага, великої поваги та безперечної удачі.