Нехай у цей день, у День Ашура, серця сповняться смутком і водночас вірою у світле майбутнє. Нехай жертви минулого не будуть марними і майбутнє принесе всім нам радість та щастя. У дні жалоби пам’ятатиме і тужитиме, згадуючи про те, що було до нас, але досі є важливим.

У День Ашура побажаю істинно шанувати посланців Аллаха та зуміти очистити душу від темних помислів. Нехай не буде в твоєму житті лихослів’я, грішних провин, недобрих справ і мерзенних думок. Бажаю здоров’я тобі і твоїм близьким, бажаю, щоб Аллах укрив твій дім покривалом благодаті та любові.

Брати-мусульмани! Зустрінемо разом славне свято День Ашура, що спонукає нас на добрі справи на славу Аллаха. Візьміть за руки своїх близьких, притисніть до серця дітей і виконайте всі ритуали, які наблизять нас до нашого Господа. Будьте благочестиві, добрі і світлі по відношенню до себе і навколишнього світу.

Нехай благословить вас Аллах на добрі справи, нехай дасть вам сил та мужності витримати піст у День Ашура. Нехай Всевишній прийме всі ваші жертви і винагородить вас, а ви будете здивовані щедрістю нагороди.