Сьогодні – міжнародний день світу! Складіть зброю, схиліть голови перед загиблими жертвами. Багато великих війн склали свої голови на полі битви, то згадайте ці часи, це горе, цю скорботу. Нехай сьогодні все зміниться. Нехай у кожний куточок нашої планети прийде світ. Нехай брат знову стане братом. Люди не бажають війни. Кожен хоче миру, тепла, доброти. Нехай це станеться! Зі святом!

Сьогодні чудове та потрібне свято, день миру. Нехай світ буде у кожній родині, країні. Мирного неба над головою бажали наші родичі. І ми продовжимо бажати цього у цей непростий час. Потрібно пам’ятати, що будь-який конфлікт можна вирішити миром. Головне – захотіти.

Міжнародний день миру, який щорічно відзначається 21 вересня, знаменує собою глобальний заклик до припинення вогню та відмови від насильства. Міжнародний день миру покликаний змусити людей не лише замислитися над світом, а й зробити щось заради нього. Був заснований на 36 сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Цього дня я хочу побажати миру та спокою всім людям на планеті Земля. Хай замовкнуть гармати – раз і назавжди. Людина — створення боже, її життя, кожна сльозинка, кожна крапля крові — цінніше за будь-яке золото, вагоміше за будь-які аргументи. Бажаю вічного миру, злагоди, тиші такої, щоб чути було подих сплячої дитини, живої дитини — майбутньої нашої планети. Миру. Всім миру.

Із міжнародним днем ​​світу! Бажаю, щоб над нами завжди було чисте та мирне небо, хай на планеті ніде і ніколи не буде воєн, а люди будуть щасливі та спокійні!

Вітаю із міжнародним днем ​​світу. Бажаю цього дня вам усіх благ, щоб мирне небо завжди було над вашими головами. Кохання вам і процвітання.

Вітаю із Міжнародним днем ​​світу! Бажаю, щоб у навколишньому світі було тільки добро і правда, а все погане нехай зникне і забудеться!

Вітаю з днем ​​світу, бажаю гармонійної долі, процвітання та насолоди в житті, мати тільки добрі та теплі помисли та не таїти в душі образи, злість та смуток!

Вітаю вас із міжнародним днем ​​світу! Нехай він панує завжди між нами, нехай сонце світить яскраво, нехай кожен буде спокійний за себе та близьких, нехай кожен буде щасливий!

Міжнародним днем ​​світу тебе! Бажаю добра в усьому, щоб і небо було мирним над головою, і у стосунках був мир, і з людьми, з якими доводиться перетнутися життям! Нехай не буде ніколи розбрату, поділу та розбіжностей ні з ким і в чому!