У День працівників лісу хочу тебе привітати і побажати ласкавого сонця, яке зігріває серце, попутного вітру в починаннях, всіх радостей життя та благ від природи, багатства якої ти охороняєш.

У День працівників лісу хочу сказати, що ваша праця дуже важлива, адже збереження природи – велика честь та відповідальність! Бажаю Вам зелених, зростаючих лісів, птахів, що співають, і яскравих квітів. Нехай робота завжди приносить задоволення!

Вітаю із Днем працівників лісу. Ви як справжні казкарі серед дерев. Успіху великого в житті, затишку в сім’ї, міцного здоров’я та радості в кожному дні.

Вітаю з Днем працівників лісу, бажаю чистої природи та великих справ, благополучної роботи, щоби ліс весело шумів. Бажаю міцного здоров’я, удачі, щастя та любові, подих вітру та чисте повітря, смак натхнення та радість ти лови.

Вітаю із Днем працівників лісу! Так як твоя професія пов’язана з природою, то бажаю тобі міцного дубового здоров’я, ніжного березового кохання, високих евкаліптових кар’єрних сходів і гаманця такого ж товстого, як баобаб.

Вітаю з днем ​​працівника лісу, бажаю постійної насолоди від твоєї роботи, щоб вона приносила тобі моральний і матеріальний дохід!

Від щирого серця вітаємо чоловіків і жінок, які кожен свій день присвячують плануванню та управлінню лісами, одним із найважливіших та найцінніших ресурсів нашої планети Земля. Залишайтеся завжди такими ж вільними, екологічно стійкими, потужними та квітучими, як і стихія лісу, що стала вам другим будинком.

Єгеря, лісники, ви не спите, вдень і вночі дбаєте про природу. Нехай пожежі та браконьєри обходять ліси стороною, дерева підносяться вгору, нехай багатими будуть урожаї ягід та грибів, розмножується живність. Здоров’я, величезного щастя вам, успіхів у житті!

Ліс — це життя нашої планети і його треба берегти та захищати так, як це робиш ти. Нехай деякі так не вважають, але ми глибоко впевнені, що ти і такі люди як ти найважливіші тому, що вони дають нам можливість дихати чистим повітрям. Дякую тобі за твою працю і зі святом!

Друзі, вітаємо із Днем працівників лісу! Хочеться побажати вам успіхів у нелегкій праці, більш вигідних угод та перевиконання плану. Бажаємо вам сталевої витримки, загартованого характеру і, звичайно ж, здоров’я. Будьте щасливі та бережіть свої сім’ї.