Вітаю з Днем працівників гідрометеорологічної служби України та щиро бажаю, щоб у країні завжди був сприятливий клімат для розвитку та процвітання, щоб у твоєму житті завжди світило яскраве сонце та випадали опади у вигляді щасливих емоцій!

19 листопада в Україні щорічно відзначають День працівників гідрометеорологічної служби, встановлений Указом Президента України №208/2003 від 11 березня 2003 року.

Вітаю з Днем працівників метеорологічної служби України і щиро бажаю відмінних прогнозів не лише в погоді, а й в особистому житті. Нехай дме вітер добрих змін, нехай урагани будуть тільки радості та веселощів, нехай облоговим дощем проливається удача, нехай яскравими променями світить сонце кохання.

Вітаю із Днем працівників гідрометеорологічної служби України. Бажаю яскравого сонця в житті, що сіє промінчики щастя і добра, бажаю випадання опадів радості та натхнення, поривів вітру удачі та везіння, бажаю точних прогнозів на успіх та прекрасної погоди у твоєму світі.

Вітаю із Днем працівників гідрометеорологічної служби України. Нехай буде гарною погода в хаті, нехай ясне сонечко світить за вікном, нехай бурі радості та щастя проносяться у житті. Бажаю добрих прогнозів для серця та роботи.