У День здоров’я найперше і важливіше, що можна побажати це міцного здоров’я та відмінного імунітету. Нехай хвороби відступають. А в життя приходять лише «здорові дні» та позитивний настрій.

У День здоров’я побажаю бравих сил та оптимізму, стійкого характеру та відмінної форми, любові до спорту та правильного харчування, активних рухів та ентузіазму життя, бадьорості духу сміливих рішень, світлого щастя та здорового кохання.

Вітаю всіх із Днем здоров’я! Жити здоровим, сильним та міцним це здорово! Тому в таке корисне, важливе та приємне свято, хочеться побажати всім людям на планеті, міцного здоров’я, життєвих сил, ентузіазму, більше посмішок та сміху, кохання та позитиву! Хочеться побажати вам дорогі, не лінуватися дбати про своє фізичне та душевне здоров’я та не забувати відпочивати та радіти життю!

У день здоров’я бажаю, щоб ваш погляд був пильним, слух — чудовим. Нехай ноги бігають і не втомлюються, а шлунок та печінку справляються з будь-якою роботою. А мотор – серце – ніколи не барахлить і буде в експлуатації як мінімум 100 років!

Вітаю всіх із Днем здоров’я та бажаю того, щоб ви завжди любили, поважали, цінували самі себе та своє здоров’я! Адже тільки з хорошим і міцним здоров’ям можна досягти всього на цьому світі. І нехай віруси і хвороби навіть не доходять до вас, а ви будете випромінювати неймовірну енергію, що дозволяє відчувати не тільки найвищий смак до життя, а й досягти апогею.

У день здоров’я Вам бажаємо, щоб організм завжди був сильним, міцним. Щоб працював як злагоджений механізм і ніколи не підводив. Щоб Ви завжди могли взяти участь у естафеті та всім нащадкам розповісти в чому секрет довголіття.

Здоров’я — найцінніше, що в нас є, адже його не купиш за гроші. Здоров’я це не просто відсутність хвороб, це стан нашого повного благополуччя. Сьогодні День здоров’я тому хочеться кожному побажати, щоб здоровими були тіло, дух, стосунки з іншими людьми і самим собою. Будьте здорові!

У всесвітній день здоров’я бажаю вам міцних нервів, душевних та фізичних сил. Уникайте всього шкідливого, адже на світі немає нічого дорожчого за власне здоров’я, хіба що тільки здоров’я ваших близьких. Зі святом! Не хворійте, гартуйтеся і дихайте на повні груди!

У День здоров’я від щирого серця хочу побажати завжди бути з бадьорим духом і відмінним настроєм, ніколи не втрачати загартування характеру та організму, з кожним днем ​​робити себе все міцніше і сильніше, приділяти увагу не тільки своєму здоров’ю, а й ретельно піклуватися про його стан у близьких та рідних.

З Днем здоров’я! Нехай усі будуть у чудовій формі, нехай активний спосіб життя буде вашим основним правилом. Боріться проти шкідливих звичок і забруднення навколишнього середовища. Залишимо у спадок нашим дітям цей світ — чистий та прекрасний!