У день Обрізання Господнього бажаю миру за вікном та щастя в домі, щирих молитов та благодаті в сім’ї, світлих надій та взаємних почуттів, щедрості душі та милосердя, великої радості та міцної віри.

Вітаю зі святом – Обрізання Господнє! У це богоугодне свято бажаю всім пам’ятати про свій людський початок та прийняття пана у всіх його проявах. Нехай чистими будуть ваші душі, світлом та блаженством наповнене життя! Кохання, достатку, доброти та досконалості!

Вітаю зі святом Обрізання Господнього! Бажаю завжди знаходити світлий шлях навіть у найпохмуріший день. Бажаю щиро любити і всією душею сподіватися на мир, удачу, добро та добро. Нехай Господь буде з тобою, нехай щастя наповнює серце твоє.

У день Обрізання Господнього побажати хочу чистих думок і благих цілей, великих прагнень і добрих справ, безперечної честі та бравої гідності, чуйного серця та щасливої ​​душі, благополучного шляху та щирої радості.

У день обрізання Господнього бажаю світлих надій душі та благих прагнень серця, небесної допомоги у скрутну хвилину та доброї вдачі, щирого щастя та чистої любові, міцної віри та розсудливості.

У день Обрізання Господнього бажаю ніколи не втрачати віри в Бога і завжди берегти у серці надію на благо. Нехай у твоєму житті буде мир і радість, нехай у твоїй родині всі будуть щасливі та здорові, нехай у твоїй душі живе доброта та щедрість.