Нехай сьогодні Ілля Пророк обдарує вас і вашу сім’ю благами, удачею, зберігає вашу домівку і вбереже від поганої напасті! Бажаємо душевного спокою, вірних друзів! Нехай робота буде завжди на радість!

Нехай Ільїн день не лякає Вас своїми холодами, нехай із приходом цього свята погода псується лише на вулиці, а у Вас і в короткі дощові дні, і в темні осінні ночі на душі буде тепло від сімейного щастя і благополуччя в будинку.

Вітаю зі святом святого Іллі! Цього дня будь поруч зі своїми близькими, і нехай пророк благословить усіх вас! Любові, благодаті та радості всім нам!

Вітаю вас із Днем Святого Іллі. Нехай вас не лякають холодні дні, що наближаються, нехай ваш будинок буде хлібосольним, і ваша сім’я процвітає в достатку і достатку!

Усіх віруючих людей нашої країни вітаю з Ільїним днем! Бажаю, щоб пророк Ілля оберігав вас від згубних звичок, не правильних рішень, мерзенних думок та поганих вчинків!

В Іллін день побажати хочу смачного та здобного першого хліба, щедрості душі та великого врожаю, сприятливої ​​погоди та ясного неба, доброго відпочинку та шанування пророка, щирих молитов та дощових крапель, які принесуть на землю родючість та благополуччя.

В Іллін день бажаю сонячного настрою, радості та натхнення, доброти та успіхів! Нехай навколо панує атмосфера любові та достатку. Бажаю чудового врожаю у всіх сферах! Віри бажаю міцної, любові – справжньої, дружби – вірної, добра та мудрості!

Сьогодні важливе слов’янське свято – Ільїн день. Це свято прийшло до нас із глибини віків і дивним чином влилося у християнство. Ось уже всі ми помічаємо, як день стає коротшим, а вечори прохолоднішими. Попереду — збирання врожаю, а сьогодні — гуляння, веселощі та хороводи. Давайте проведемо Ільїн день, як годиться, щоб радості вистачило на цілий рік.

В Іллін день бажаю радості та доброти! Нехай твоє життя буде безхмарним, як небо. Бажаю зібрати щедрий урожай та отримати Боже благословення на щасливе життя! Нехай аромат свіжої випічки наповнить будинок затишком та теплом!

Нехай Ілля благословить ваш дім, зробить його хлібосольним, заможним та благополучним. Нехай у вашому будинку завжди витають аромат хліба, запах щастя та веселий сміх друзів. Бажаємо багато сонця, яке зігріє ваші душі, наповнить серця любов’ю, вірою, щирістю та добром. З Ільїним днем!