Як не дивно, але лікарям насамперед хочеться побажати міцного здоров’я. Адже, рятуючи інших, ви часто забуваєте про себе. Нехай ніколи не буде самотнім, а сім’ї та близькі стануть надійним тилом для великих справ ваших перемог.

Бажаю стійкого імунітету та здоров’я міцного, як сталь, Вам та Вашим пацієнтам. Бажаю, за Вашу величезну працю та внесок у здорове суспільство, щоб зростала зарплата, збільшувалися вихідні, а відпустка була не за горами.

Бажаю Вам та Вашим пацієнтам здоров’я та терпіння. Нехай ніякі болячки та зарази не проходять навіть повз. Бажаю, щоб удома був затишок, і чекала велика та дружна родина. Будьте здоровими, наші улюблені лікарі!

Друзі, з Міжнародним днем ​​лікаря! Бажаю професійних перемог та вдячних пацієнтів. Нехай ваша необхідна для кожного праця приносить моральне та матеріальне задоволення. Нехай ваші сім’ї будуть щасливі, успішні та благополучні.

Завжди знаходити натхнення та сили у професії, бути чуйними та розуміючими, розвитку професійного та душевного, кар’єрного зростання, благополуччя, процвітання та здоров’я сім’ям!

Лікарі – люди з великим серцем, стійкою витримкою, світлою головою і завжди добрими цілями трудяться, як бджоли в білих халатах! Це професійне свято нагадує скільки подяки та добрих побажань вони заслуговують!

Лікар – це не робота, а покликання допомагати людям, Ви чудово з цим справляєтеся, дай Бог Вам здоров’я, багато сил, нескінченної енергії та витримки зі святом!

Лікар – це звучить гордо! Лікар — це найскладніша, на мою думку, професія. Я схиляюся перед вами, адже ви рятуєте життя. Нехай все у вас буде добре, адже від вас залежить дуже багато, якщо не все.

Ваша професія найпотрібніша у цьому світі. Ваші знання та вміння рятують життя людям. Нехай ваше керівництво помічає ваші зусилля та оплачує відповідно. Зі святом!

Ваша професія важлива і шляхетна, а самовідданість змушує захоплюватися. Хотілося б, щоб вам вдалося вилікувати всіх хворих на світі і отримати у відповідь море подяки та оберемки квітів.