Вітаю з Днем працівників геодезії та картографії. Бажаю поваги та загального визнання, адже без твоєї роботи, без твоєї праці не обійтися ні школяреві, ні міністру оборони. Нехай улюблена робота завжди буде в радість, нехай щодня дарує неймовірний інтерес і велику удачу, нехай у кишені буде особиста карта гідних скарбів для твого серця. Бажаю точності та уважності, успіхів та великих заслуг!

Вітаю з Днем працівників геодезії та картографії. Бажаю не втрачати інтересу до вивчення нашої Землі, бажаю великих успіхів у всіх формах його прояву та різних масштабів. Нехай не буде помилок у роботі, а лише прориви, нехай не буде труднощів у житті, а лише достаток!

Вітаю з Днем працівників геодезії та картографії і від щирого серця бажаю завжди знати правильну відповідь, дотримуватися точних вимірів, застосовувати відповідні масштаби, не залишати без уваги жодної дрібниці, працювати з успіхом і жити з гарним настроєм.

Вітаю з Днем працівників геодезії та картографії. Хочу побажати, щоб Ваша професія ніколи не залишалася поза увагою, щоб усі вкладені Вами сили та кошти неодмінно були виправдані бравою справою, щоб усі карти суттєво полегшували життя людям та діяльність багатьох галузей.

Вітаю з Днем працівників геодезії та картографії. Хочу побажати, щоб у житті та в діяльності ніколи не було хибних відомостей чи сумнівів, щоб робота приносила користь суспільству та достаток тобі, щоб тобі завжди вдавалося уникати помилок та все робити «на відмінно».