Усіх вас вітаю із Міжнародним днем ​​рідної мови! Бажаю, щоб наші діти розмовляли культурною рідною мовою, щоб краса і чистота мови, дарована нашими батьками, очистилася від непотрібних слів. І нехай сусідні, дорогі нам народи тішать нас своїм неповторним фольклором.

Цього дня хочу побажати, щоб така цінність, як наша рідна мова, ніколи не вичерпала себе і цінувалась багатьма поколіннями. Давайте берегти те, що створювалося століттями, великими людьми, без чого ми тепер не можемо обійтися. Давайте вихваляти нашу Велику рідну мову!

Багатий і красномовний наша рідна мова, гарний і добрий. Нехай пишається кожен, хто має дар говорити рідною мовою, хто поважає Батьківщину. Нехай процвітає наша мова, нехай дарує добрі слова, нехай надихає щодня. Зі святом! З днем ​​рідної мови!

Зі святом! Нехай рідна мова стане надбанням, щоб шанували її, вивчали і говорили нею. Нехай передається він із покоління до покоління, не забувається і вдосконалюється. Зберігайте рідну мову та бережіть!

Зі святом! Бажаю свою рідну мову зберегти у тому вигляді, що передали нам її наші прадіди, батьки та матір. Нехай сила його допомагає досягати цілей, вирішувати всі питання, щоб пишалися ним та поважали.

З Днем рідної мови! Нехай кожен цінуватиме те, чим володіє, і пишатися. Нехай розвивається мова, міцніє, дарує знання та відкриває можливості. Нехай покоління зберігають те, що дарували батьки. Зі святом!

Сьогодні міжнародний день рідної мови! Вітаю всіх, хто ввібрав у себе нашу мову, знає своє коріння і розуміє витоки, що дає нам силу і якоюсь мірою могутність. Адже слово — це життя і розквіт, це сила та спонукання, як і загибель із занепадом. Давайте берегти та розвивати рідну мову, цінувати її дари, не розпорошуючись на запозичення. Ми могутні і міцні у своїй промові. Наше слово – наша сила!

Вітаю з Міжнародним днем ​​рідної мови та щиро бажаю всім серцем та душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою та прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним та потужним інструментом не лише спілкування, а й розвитку.

Вітаю із Міжнародним днем ​​рідної мови. Мова кожного народу – інструмент спілкування та розуміння. І я хочу побажати, щоб кожна мова у світі була визнана гідною. Бажаю спілкуватися та співати веселі пісні, любити та мріяти рідною мовою. Бажаю з повагою ставитися до інших народів, до їхніх традицій та мов. Нехай кожна людина у світі буде толерантною, освіченою, щирою, доброю і по-своєму чудовою.

У день рідної мови хочу побажати поважати і з гордістю шанувати свою Батьківщину, любити особливість своєї мови, але й почитати акценти будь-яких народів. Нехай рідна мова буде близькою серцю, адже він подарував нам спілкування з коханими людьми. Зі святом!