Вітаю зі Всесвітнім днем ​​поцілунку! Бажаю любові та щастя, натхнення та радості. Нехай у вашому житті буде багато поцілунків: пристрасних, любовних, ніжних, дружніх. Цілуйтеся на здоров’я з рідними та близькими, з коханими та друзями!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​поцілунку і хочу побажати пристрасті та вогню у стосунках, ніжних та добрих поцілунків люблячих людей, романтики у житті та вірному коханні, світлої удачі та постійного відчуття щастя.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​поцілунку та хочу побажати ні дня не проживати без пристрасті солодкого поцілунку, без ніжного дотику улюблених губ, без приємних чмоків у щічку від друзів, без повітряних поцілунків, посланих на удачу та для гарного настрою.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​поцілунку і щиро бажаю, щоб життя завжди було наповнене солодкими моментами та пристрасними поцілунками, дружніми чмоками та темками дорогих людей. Нехай із самого ранку поцілунок коханої людини надихає на успіх та перемогу.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​поцілунку та бажаю пристрасних та жарких, дорогих та солодких, ніжних та щирих, веселих та несподіваних, міцних та справжніх, чарівних та приємних, добрих та неповторних поцілунків.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​поцілунку і бажаю жодного дня не обходитися без солодкого чи теплого, спорідненого чи дружнього, пристрасного чи ніжного, інтригуючого чи щирого, романтичного чи веселого поцілунку.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​поцілунку та бажаю щодня насолоджуватися насолодою та пристрастю злиття губ. Нехай весело працювати та щасливо жити допомагають дружні чмоки, поцілунки близьких людей та надихаючі темки другої половинки.

Вітаю зі святом ніжності, кохання та великодушності – зі Всесвітнім днем ​​поцілунку. Нехай ваші душі будуть сповнені добрих емоцій та щастя наповнює ваші серця. Нехай життя буде забарвлене у райдужні кольори!

Вітаємо всіх із чудовим та романтичним святом — з днем ​​поцілунку. Нехай Ваш поцілунок стане свідченням щирих почуттів, проявом симпатії, любові та ніжності. Радуйте тих, хто Вам дорогий, висловлюйте свої почуття та будьте щедрі на доброту.

Цілуватися дуже корисно та приємно для здоров’я. Поцілунок — джерело гарного настрою та здоров’я. Я хочу, щоб не тільки у Всесвітній день поцілунку, а й у звичайному житті тебе завжди цілували, і тобі це приносило задоволення. Зі святом тебе!