У таке світле свято хочеться побажати щоб дороговказ зірка завжди світила яскраво і освітлювала шлях. І цей шлях нехай буде світлим, наповненим добром і з чудовими людьми поряд. Не знати печалів, прикростей та зневіри.

У світле свято різдва, при світлі головної зірки, бажаю у вашому житті бути мудрим, здоровим, що несе благо своїм близьким та іншим людям. Нехай цей день благословить вас на нові благородні звершення.

Вітаю з чарівним святом – Католицьким Різдвом! Нехай Різдвяна зірка висвітлює ваш шлях та допоможе у виконанні всіх заповітних бажань. Нехай у вашому будинку завжди панують затишок, гармонія, достаток, щастя та любов.

Вітаю з великим та довгоочікуваним святом — католицьким Різдвом! Бажаю жити в радості і ніколи не хворіти! Бажаю багато добрих та позитивних думок. А ангел-охоронець нехай невпинно береже від усіх напастей!

Вітаю щиро всіх католицьких християн із Різдвом! Бажаю миролюбства, світлого неба, яскравого сонечка, променів кохання, здоров’я на довгі роки, море щастя та міцної віри!

Вітаю вас із таким світлим, чистим та добрим святом — католицьким Різдвом. Нехай у вашому будинку завжди панує спокій, затишок, турбота та розуміння. Даруйте людям тепло, а вони нехай подарують його вам у відповідь. Зі святом!

Вітаємо з радісним святом католицького Різдва, бажаємо миру в сім’ї, доброти в душі, достатку в будинку, тепла у серці та любові до життя!

Вітаємо з католицьким Різдвом! Нехай у Ваш будинок ніколи не заходить біда та хвороба, а попереду чекають світлі події, відчиняйте двері тільки для чудес та добра!

Від щирого серця вітаю з католицьким Різдвом. Бажаю прекрасних емоцій та світлої радості, міцної дружби в житті та щирої любові, незгасної віри та доброї надії, веселого сімейного свята за великим та смачним столом.

Як яскрава різдвяна зірочка спалахнула на небі цього дня, так нехай також у твоїй душі спалахне кохання і наповнить твоє життя неймовірним відчуттям щастя, гармонії та добра.