Усіх любителів театрального мистецтва вітаємо із професійним святом — Всесвітнім днем ​​театру. Бажаємо великих творчих успіхів, втілення ідей та натхнення!

У день театру побажаю тобі менше в житті людей, які грають ролі, менше драм та жахів. Нехай у міру буде комедії та любовних переживань, а маска на обличчі буде лише огіркова.

Вітаю вас із Всесвітнім днем ​​театру! Бажаю вам творчого успіху, невичерпного натхнення, креативу та енергії. Нехай ваш потенціал зростає з кожним роком більше!

Вітаємо із Днем Театру! Бажаємо, щоб натхнення ніколи не залишало Вас, щоб отримані ролі, як у житті, так і на сцені, максимально відповідали Вашим бажанням та характеру. Щоб глядачі та шанувальники завжди любили та впізнавали Вас.

Входячи до храму муз, ми ніби переступаємо поріг іншого Всесвіту. І суворі білетери на вході — немов таємнича варта чарівного дійства. Коли ж розступаються куліси, всіх нас відносить у дивовижний світ, де ми виконуємо справжнє співпереживання того, що відбувається. Наші сміх, подив, співчуття – там, на сцені, куди актори захоплюють нас своїм талантом. Тут важливо все — від посмішки касира до гордості режисера, адже тільки завдяки праці всіх, хто тут працює, глядачі дійсно причастилися таємниць Мистецтво. Дякуємо вам усім і вітаємо зі Всесвітнім днем ​​театру!

Усіх любителів театрального мистецтва та акторів усіх театральних підмостків країни вітаю зі Всесвітнім днем ​​театру. Побажати хочу творчого, необмеженого польоту, надзвичайної фантазії, постійної затребуваності, саморозвитку та прогресивності, а також гучних оплесків та захопленої похвали!

Всесвітній день театру — міжнародне професійне свято всіх працівників театру, яке відзначається по всій планеті щорічно, 27 березня. Встановлено у 1961 році з ініціативи делегатів IX конгресу Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО. «День театру» — професійне свято працівників театру: акторів, театральних режисерів-постановників, продюсерів, світлотехніків, звукоінженерів, монтувальників декорацій і навіть білетерів та гардеробників. «День театру» – не лише свято професіоналів, це також наше свято – свято мільйонів небайдужих глядачів.

У Всесвітній день театру бажаю, щоб життя давало тобі тільки щасливі та добрі ролі, щоб за лаштунками не було смутку та туги, щоб душа завжди насолоджувалась чудовою грою та чудовою постановкою, щоб театральне мистецтво завжди було в моді та дозволяло поринати в атмосферу чарівного світу та фантазії.

Театр починається з вішалки, але справжній театр не мислимо без таких людей, як ти. Дякую тобі за те, що ти насолоджуєш наш слух і погляд чудовими виставами та театральними постановками. Зі Всесвітнім днем ​​театру, дорога наша людина!

Зі Всесвітнім днем ​​театру, весь світ — театр, а люди в ньому актори, тим, хто причетний до миру Мельпомени — знайти свою головну роль і зіграти її блискуче, благородній публіці — менше фальшу в життєвих ролях, для всіх — любові, тепла, добра та щастя!