У День Петра і Павла подумайте про все світло, що вас оточує. Діліться з близькими людьми добром, вірою та добрими вчинками. Нехай довкола вас будуть тільки щирі люди, готові осяяти світлом і радістю ваше життя.

У День Петра і Павла бажаємо вам, щоб імена цих святих, які є символом чистоти, щирої віри та ревного служіння Богу, дарували вам натхнення для нових світлих звершень. Відкритості вашої душі та мудрості – помислам!

У день апостолів Петра та Павла бажаємо вам здоров’я, добра та смирення. Святі покровителі дадуть вам світлу надію та захист від будь-якого лиха.

Я бажаю миру в будинку, щоб обходили Вас усі нещастя, проблеми та негаразди. Нехай нерви будуть спокійними, а дні наповнюються щастям та посмішками. Нехай ангели охороняють Вас та близьких від поганої мови та злих помислів. Зі святом!

Зі світлим святом Вас, зі світлим днем! Нехай лиха не знайдуть притулку у вашому домі. Бажаю добра і миру, щоб недуги не торкалися Вас та Ваших близьких, а ангели завжди оберігали спокій та радість.

З Днем Петра та Павла! Нехай достаток, радість і добробут увійдуть до твоєї хати, нехай гармонія і спокій панують у душі, нехай ніколи не закінчується запас сил та енергії! Розуміння тобі, мудрості, чистих думок та добрих вчинків!

З Днем Петра та Павла! Миру тобі та світла, достатку та любові, щастя та процвітання! Нехай апостоли Петро і Павло бережуть твою сім’ю від усякого зла, від поганих думок та хвороб. Бажаю виконання всіх потаємних бажань!

З Днем Петра та Павла хочу привітати всіх власників цих чудових імен та побажати, щоб ангели охоронці вас оберігали, попереджали та захищали від бід, втрат та розчарувань!

З великим світлим святом! Нехай благодать прийде до хати, щоб близькі люди були здорові, а жодна погана звістка не затьмарювала їхні дні. Нехай ангели оберігають Вас від усіх поганих звісток.

Нехай у день святих апостолів Петра і Павла ваші душі будуть наповнені Божим миром і благодаттю. Нехай у будинку буде достаток та порозуміння. Бережіть дорогих людей!