Всесвітній день пошти – один із міжнародних днів, що відзначаються у системі Організації Об’єднаних Націй. Проводиться за рішенням 14 конгресу Всесвітньої поштової спілки у день створення спілки у 1874 році. А Всесвітнім днем ​​пошти цей день було проголошено на Конгресі Світового союзу поштовиків, що відбувся у Токіо 1969 року. Перший відомий поштовий документ знайдено в Єгипті, 255 р. до н. е. Але навіть раніше поштові послуги існували майже кожному континенті у вигляді посильних, обслуговуючих королів та імператорів.

Зі всесвітнім днем ​​пошти я вітаю всіх співробітників цієї важливої ​​організації! Бажаю, щоб ваші послання завжди доходили до адресата, щоб голуби світу кружляли над вашим будинком та важливі телеграми життя завжди були вчасно та на радість!

Нехай усі листи та посилки приходять вчасно, щоб вони досягали своїх цілей, щоб дарували гарні емоції. Нехай усі працівники пошти дарують нам посмішки, а їхній гарний настрій заряджає нас позитивом.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​пошти. Бажаю посилати промені добра та щастя своїм близьким. Бажаю отримувати приємні подарунки та теплі рядки на свою адресу — і завжди отримувати вчасно. Бажаю на конверт кожного дня клеїти поштові марки кохання та натхнення.

Вітаю із Всесвітнім днем ​​пошти. Бажаю з кожним днем ​​отримувати добрі звістки, приємні сюрпризи, теплі привітання від близьких і друзів, бажаю, щоб у твоєму житті було стільки щастя і добра, скільки розноситься по всьому світу листів і телеграм.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​пошти та бажаю отримувати довгоочікувані листи вчасно! Також бажаю гарячих привітів та найдобріших слів на свою адресу. Бажаю щасливих світанків та приємних сюрпризів від родичів та друзів.

Вітаю і бажаю, щоб поштові голуби ніколи не затримувалися в дорозі, нехай усі листи стрімко мчать до своїх адресатів. Бажаю отримувати та доставляти лише гарні новини та радувати отримувача звістками. З днем ​​пошти!

Вітаю всіх працівників пошти із професійним святом! Велике дякую вам за всі листи, газети, бандеролі та посилки. Бажаю кожному з вас усіляких успіхів, задоволених та вдячних клієнтів, а також професійного зростання та чудової зарплати!

Усіх листоноші країни вітаю зі Всесвітнім днем ​​пошти! Бажаю, щоб кожна звістка доходила до адресата, щоб ваша дорога завжди була рівна та коротка, погода сонячна, а люди усміхнені!

Коли не було інтернету та телефонів, лише пошта допомагала нам бути на зв’язку з рідними та близькими людьми на відстані. Сьогодні у нас сотні способів зв’язатися з потрібною людиною, але рукописні листи все ще залишаються найзворушливішим і найбажанішим способом зв’язку. Бажаю процвітання всім працівникам пошти! Вітаю із Всесвітнім днем ​​пошти!