Шановні наші представники Феміди та юстиції! Щиро вітаємо наші дорогі, з вашим професійним днем! Бажаємо вам, справедливості, чесності, щоб ви не знали, що таке корупція, а ще бажаємо вам, легких робочих буднів, приємного відпочинку і щоб відпустка приходила до вас частіше. А ще хочеться вам побажати, міцного здоров’я, кар’єрного зростання та просування.

Вітаю з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, кар’єрного зростання, вірних друзів та фінансових успіхів. Нехай у будь-якому починанні супроводжує удача, наймасштабніші плани реалізуються, а робота приносить задоволення. Ваша щоденна праця робить наше життя кращим і безпечнішим. Бажаємо щастя!

Вітаємо з професійним святом людей потрібної та відповідальної посади, бажаємо Вам отримувати якнайбільше радості та задоволення від своєї трудової діяльності, мати злагоджений дружній колектив, готовий згуртуватися заради єдиної мети. Нехай удома Вас завжди люблять і чекають, будьте щасливими та здоровими!

Дорогі колеги, вітаємо весь штат із професійним святом! Хочемо побажати вам мінімальних ризиків та максимальних результатів у нашій нелегкій праці. Попередимо, знешкодимо та убезпечимо життя в міру наших сил. Бажаємо, внутрішнього балансу та розміреного спокою, достатку та реалізації. Нехай у кожного все буде благополучно та правомірно!

Усіх службовців кримінально-виконавчої системи вітаємо з професійним святом. Успіхів вам, у вашій складній праці, допомагайте тим, хто порушив закон, повернутися на добропорядний шлях. Нехай ви суворі на вигляд, але з добрими серцями, ми побажати хочемо здоров’я, удачі та благополуччя. Нехай нагородою вам будуть зірки на погони, купюри в кишені та чисті від злочинності мирні міські вулиці.

Зі святом! Нехай професіоналізм завжди допомагає у роботі. Бажаю, щоб кожен новий день починався з перемог, а завершувався біля домівки, де оточують найрідніші люди, сім’я та віддані друзі. Дякую за вашу роботу, за тяжку працю!

Вітаємо із професійним святом! Ваша робота дуже цінна і важлива, Ви робите світ кращим день за днем! Бажаємо щастя, на обличчі усмішок, здоров’я та сил!