Наближається Різдво, велике свято, значення якого не можна переоцінити. Пост готує нас до нього, дає змогу обміркувати все, що сталося за рік, прийняти складні рішення та стати старшими духовно. Нехай же ці дні дадуть нам усім можливість стати кращими, чистішими і добрішими.

Вітаю з настанням Різдвяного посту! Нехай він очистить тіло і душу від накопичених образ, розчарувань та негативу. Нехай у будинок прийдуть велике щастя, великий успіх, міцне здоров’я, добробут та світла надія.

У Різдвяний піст я від душі хочу побажати сил і здоров’я, впевненості та наполегливості, завзятості та терпіння, світлих надій та теплих усмішок. Нехай цей піст очистить і тіло, і душу від вантажу образ і сумнівів, нехай разом зі святом у твоєму житті відкриється чистий аркуш, на якому ти будеш писати нову історію свого щастя.

На Різдвяний піст я від душі хочу побажати щирої віри у все добре і добре, великої надії на мир і благодать, чистої любові до Бога, до сім’ї, до всього світу. Нехай ці дні зітруть погане зі сторінок твоєї історії. Нехай тіло стане міцнішим, організм — здоровішим, а душа — чистішим і радіснішим.

Християни, бажаємо вам перенести всі тягарі різдвяного посту з гідністю та молитвою. Нехай у цей час очиститься не тільки ваше тіло і ваш розум від усього поганого та поганого. Нехай до великого свята Різдва ви прийдете у своєму оновленому стані і впевнено входитимете до храму, так і не піддавшись спокусі.

Нехай Різдвяний піст очистить душу від недобрих відчуттів та нечистих помислів, нехай цей час наситить серце радістю та істинними цінностями, нехай здоров’я стане лише міцнішим та міцнішим, нехай брава витримка подарує світлу надію та передчуття щасливого свята.

Нехай у Різдвяний піст не виснажує душа, не втомиться тіло, не втече надія. Бажаю порятунку від нечистих помислів та грішних діянь, вибачення за дурні помилки та недобрі справи. Нехай у серці відродиться щира радість, нехай душа дбайливо зберігає віру та любов до близьких.

Починається один із «найдовших» християнських постів — Різдвяний піст. Сорок днів триває шлях до Різдва Христового. Нехай шлях цей буде рівним, на умі будуть тільки добрі помисли, а з серця назавжди підуть злість, образа та брехня. Зустрінемо Різдво з міцним оновленим духом та підтримаємо всіх на нелегкій дорозі Різдвяного посту.