Легко ходити землею, знаючи, що в небі тебе захищають надійні хлопці з ВПС. Тож нехай у ваш день і завжди небо буде мирним, польоти — навчальними, а погода — літньою. Нехай на землі на вас чекають вірні подруги, а техніка не підводить над хмарами.

Досягайте вершин, ширяйте в небі як птахи і нехай посадка буде м’якою! Бажаємо здоров’я, удачі та миру. Не втрачайте пильності, гідно несіть службу і будьте вірними захисниками Батьківщини. Живіть довго та щасливо!

Вітаю із Днем Військово-повітряних сил! Бажаю чистого неба та чудового польоту в кожному дні. Бажаю, щоб сил тільки побільшало, щоб інтуїція і кмітливість ніколи тебе не підводили, щоб здоров’я завжди було в нормі, щоб жоден життєво важливий прилад ніколи не підводив! Удачі та перемог.

Ви підкорили висоту. Вашої сміливості можуть позаздрити багато хто. Вас поважають і на вас рівняються, тому що ви льотчики. У день ВПС бажаємо вам вдалих польотів, справних літаків та безхмарного неба.

Вітаю із Днем Військово-повітряних сил! Бажаю повітря впевненості у легких та абсолютної сили у повітряному просторі Батьківщини. Нехай із такими мужніми, самовідданими та цілеспрямованими бійцями, як ти, Вітчизна буде у безпеці. А тобі я бажаю успіху, вірної дружби та кохання в житті, гарних польотів над хмарами справжнього щастя.

У День Військово-повітряних сил хочу привітати всіх солдатів службовців чи колись тих, хто служив у цих військах! Бажаю вам знайти сенс життя, бути рішучими, проникливими і швидко приймати рішення, завжди мати вибір і мати варіанти!

Вітаю з Днем Військово-повітряних сил і щиро бажаю, щоб міцними сили були не лише повітряні, а й твої внутрішні. Бажаю бути здоровим, міцним, бравим, сміливим хлопцем, в руках якого ключ до успіху, в очах – вогонь пристрасті, а в серці – вулкан хоробрості та кохання.

У День Військово-повітряних сил побажати хочу відваги та здоров’я, життєвої енергії та моральних сил, міцної дружби та щирого кохання, великого щастя та стабільного добробуту. Зі святом!

Вітаємо всіх тих, хто дбає про мир і спокій у нашій країні. Усіх тих, хто щодня охороняє прозорість, чистоту та блакитність нашого рідного неба. Бажаємо вам сили, мужності та терпіння. Нехай ваша честь, сміливість, шляхетність і гідність не вичерпуються, як сонячне світло, яке зігріває нашу країну. Удачі та благополуччя, мирного та вільного неба, міцних та непохитних кордонів. З Днем ВДВ!

У День ВПС бажаю вам сміливості та рішучості, мужності та сили духу! Нехай усі перешкоди на шляху до мети легко долаються! Нехай високі стандарти у роботі будуть орієнтиром у діяльності! Успіхів вам і перспектив, високих окладів та земних благ!