Ви завжди можете правильно розрахувати вартість будівництва палацу, підсумувати вкладення в бал і підсумовувати витрати на карету. Але в день кошторисника хочеться побажати вам тих речей, які не піддаються рахунку: кохання, порозуміння, щастя та везіння завжди і в усьому.

26 квітня хочемо привітати з професійним святом усіх кошторисників. Ваша праця дуже цінна при складанні будь-якого проекту. Завдяки Вашим розрахункам замовник будівництва може заощадити значну суму грошей. Бажаємо Вам кар’єрного зростання та самовдосконалення! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому і виховуйте над собою!

Вітаю з Днем кошторисника і хочу побажати ніколи не втрачати жодної дрібниці в роботі та жодного шансу на перемогу в житті. Нехай голова паморочиться не від цифр та розрахунків, а від щастя та кохання. Бажаю удачі, здоров’я, терпіння та особистого благополуччя.

Вітаю з Днем кошторисника та побажати від душі хочу високої ерудиції та хитрих лазівок у діяльності, бравої кмітливості та вірних рішень, раціонального розподілу сил та засобів, доброго успіху, особистого блага та великого везіння у житті.

Вітаю з Днем кошторисника та бажаю чудової роботи, успішних планів, чудових ідей, вірних підрахунків, безперечної удачі, точних даних, благополучної діяльності та бравої репутації.

Привітати з Днем кошторисника хочу всіх людей, чия професія пов’язана з будівництвом. Побажати хочеться, щоб все у вашому житті було міцним та якісним, комфортним та затишним, практичним та вдосконаленим, а ще довговічним та красивим!

Людина вірних підрахунків, майстер раціональних витрат та цілеспрямованих дій, першопрохідник у будь-якій справі та професіонал бюджету будь-якого проекту – все це про тебе. Вітаю з Днем кошторисника і щиро бажаю ніколи не втратити свого професіоналізму, мати широку затребуваність у діяльності та незмінну удачу в житті. Будь здоровий, успішний, розважливий і завжди чудовий у всьому.

Вітаю з Днем кошторисника. Бажаю ніколи не помилятися у своїх припущеннях та розрахунках, бажаю завжди рухатися у напрямку успіху та процвітання. Бажаю, щоб за кошторисом кожного твого дня передбачалося мінімум фінансових, фізичних та тимчасових витрат для максимуму задоволення та щастя!