На сумне свято Радониці, давайте згадаємо всіх, кого сьогодні з нами немає. Ми прорисуємо в пам’яті риси обличчя, рідні голоси та серця дорогі яскраві моменти. Ми всім їм побажаємо царства небесного, щоб їм було там добре і радісно.

У день Радониці згадаємо добрими словами всіх близьких та рідних людей, яких уже немає поряд із нами! Провідайте своїх близьких, помоліться за них Всевишньому, щоб їхні душі були спокій! Знайте, що рано чи пізно біль трохи вщухне, адже час лікує!

Сьогодні особливий день, коли хочеться мовчки згадувати найкраще, цінувати рідних, творити добро! Бажаємо, щоб будинок повною чашею, благополуччя та любові!

З Радоницею! Згадаймо сьогодні наших батьків, які подарували життя, виростили та виховали, які підтримували та допомагали у важкі хвилини. Нехай вони залишаться назавжди з нами в пам’яті, серцях.

Радониця прийшла в наші будинки, щоб нагадати про тих, хто дорогий і коханий, але кого більше немає з нами. Давайте вшануємо їхню пам’ять так, як можемо. Нехай лише світлі спогади наповнюють цей день!

Нехай сьогодні по всьому світу запалиться безліч свічок. І нехай кожен вогник означає пам’ять про те, хто сьогодні вже не поряд. Світла та незгасна пам’ять усім нашим рідним та близьким. З Радоницею!

Живіть з любов’ю та вдячністю у серці до своїх батьків, не забувайте їх, передавайте пам’ять про них своїм дітям та онукам.

Цього дня ми маємо згадати всіх близьких, які покинули цей світ, і віддати їм молитви. У наших серцях вони житимуть завжди.

У світлий день Радониці хочемо побажати Вам шанувати пам’ять про своїх покійних батьків, виховувати своїх дітей у традиціях християнської віри. Нехай будуть здорові всі члени Вашої родини, нехай єднання та спокій не залишають Ваш будинок.

У світлий день Радониці давайте згадаємо дорогих і рідних нашому серцю людей, які покинули нас у цьому житті. Помолимося за їхні душі та побажаємо царства небесного. У наших серцях вони залишаться жити вічно!