Ось і літо пролетіло! Як один довгий і сонячний день ми багато встигли — накупатися в різних водоймах — річках, озерах, зловити чорноморську хвилю, з’їсти тонну черешні та малини. Але все одно будемо сильно по тобі, наше улюблене літо!

Ось і літо прийшло до завершення! На підході осінь, але не варто сумувати. Будемо оптимістично чекати настання осені, ошатної та теплої! Нехай наші серця, прогріті спекою і світлом літнього сонечка, наповняться ще й добротою, і щастям.

У цей останній день літа хочеться трохи посумувати. Але я бажаю тобі зберегти в душі літнє тепло та ті емоції, якими були сповнені ці місяці. Нехай теплі спогади про літні дні зігрівають прохолодними вечорами.

В останній день літа хочеться побажати вам не зневірятися, а з позитивом зустрічати гарну та яскраву осінь. Нехай вона дарує тільки нові перемоги, здобутки та посмішки!

З останнім днем ​​спекотного літа, що минає! Збережемо у своїй пам’яті все прекрасне, що воно нам щедро подарувало. Нехай літо закінчилося, але це не привід для смутку, а лише очікування змін та нових подарунків щедрої природи.

З останнім днем ​​літа вас! Нехай його жаркі відлуння та яскраві враження запам’ятаються на весь наступний рік. Бажаю вам зберегти в пам’яті найтепліші вечори та дружні посиденьки з найдорожчими в серці людьми. Чудового вам настрою!

Останній день літа дарує усмішку надії на нову зустріч із ним, на теплі та чарівні дні, якими ще не раз розквітне природа. Наповнює передчуттям нових чудових вражень від довгоочікуваного відпочинку, сонця та моря!

Вітаю з останнім днем ​​літа, нехай осінь подарує тобі всі насичені кольори, які щодня підбадьорюватимуть і підвищуватимуть твій настрій, а осінні дощі відразу змінюватимуться теплим сонечком!

Ну ось він і настав, останній день літа. Трішки сумно. Серпень закінчився. Але знаєш, так усе по-розумному влаштовано у Всесвіті, що порожнечі не буває, нічого не зупиняється. І чим наповнити цю осінь залежить лише від нас.

Сьогодні останній день літа. Вітаю вас із закінченням літнього періоду! Але не засмучуйтесь, попереду бабине літо. І погода нас ще порадує теплими днями. Школярі сядуть за парти, студенти підуть на заняття. Бажаємо їм успіху у здобутті знань. Але час відпусток триває. Бажаємо всім чудового відпочинку. Яскравих вражень, позитивних емоцій, чудових подій. Нехай життя тішить вас усіма переливами фарб. Вдалою вам осені!