Вітаю зі Всесвітнім днем ​​ліцеїста та бажаю тобі щодня дізнаватися багато нового, цікавого та важливого. Бажаю йти по життю сміливо і впевнено, маючи вірних друзів, прагнучи перемог і успіхів, займаючи належний чин і гідно виявляючи свій талант.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​ліцеїста. Бажаю чудових та щасливих днів у стінах ліцею, високих досягнень та неймовірних успіхів, великої удачі та великого прагнення до своїх цілей, відмінного настрою та оптимізму душі, чудових друзів та веселих витівок.

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​ліцеїста! З давніх-давен і до нинішніх років ліцеїстом вважалася смілива, цілеспрямована, горда, але добра, амбітна, освічена, інтелектуально і духовно розвинена людина. Саме такою людиною будь і ти! Завжди прагну до успіху, до власного ідеалу. Розвивайся, мрій, знаходь відповіді на всі питання та гідними перемогами знаменуй свій кожен день!

Вітаємо зі Всесвітнім днем ​​ліцеїста! Бажаємо натхнення та творення, розуміння та бажання досягати більшого! Легкого навчання тобі, пам’ятних подій, міцної дружби, перспективного життєвого шляху. Бажаємо посидючості, потягу до пізнання та втілення теорії на практиці. Успіхів тобі, досягнень та відмінного настрою!

Вітаю тебе ліцеїст. Бажаю, щоб за твоєю спиною завжди пурхали крила успіху. Нехай твоя молодість, юнацький азарт і жадібність до знань несуть тебе назустріч важливим відкриттям, які стануть міцним фундаментом твоєї кар’єри. Зі святом!

Вітаю зі Всесвітнім днем ​​ліцеїста. Нехай ці чудові роки ліцею подарують безліч можливостей саморозвитку і великих знань, нехай душа і серце прагнуть високого успіху і досягнення поставленої мети, нехай завжди супроводжує чудовий настрій, впевненість у собі і вірна удача.