Вітаю з Днем працівників сільського господарства України та бажаю працювати на славу, старанно трудитися та натомість отримувати щедрі врожаї. Здоров’я та бравих сил, геніальних ідей та вдалих посівів, сприятливих умов для результативної діяльності та чудового настрою для прекрасного життя!

Вітаємо із професійним святом усіх, хто має відношення до сільського господарства України. Багатство одних країн у нафті та газі, а інших — у зерні, молоці та м’ясі. Ви – творці багатства, нехай удача посміхається вам завжди і в усьому, а погода і природа допомагають у вашій роботі.

Якщо хтось скаже, що сільське господарство нічого не означає — він просто не розуміє, звідки береться їжа на його столі. Одна з найдавніших та найважливіших сфер людської зайнятості на території України, вона важлива сьогодні та буде важлива завтра. Вітаємо всіх, хто має відношення до сільського господарства з їхнім професійним святом, Днем Працівників Сільського Господарства України.

День працівників сільського господарства відзначається в Україні згідно з Указом Президента (№ 428/93, від 7.10.93 р.) щороку третьої неділі листопада. За часів Радянського Союзу Україну називали «житницею» держави. Головними продуктами сільськогосподарського виробництва в Україні були і залишаються цукрові буряки, картопля, молоко, м’ясо, зерно.

У День працівників сільського господарства України ми вітаємо всіх, хто працює на землі. Вашу працю цінують і в кожній родині, і на рівні цілої держави. Завдяки Вашій роботі розвивається економіка нашої країни. У професійне свято хочеться побажати ситого життя та гарного врожаю, щастя в сім’ї та успіхів у роботі.