У свято Різдва Пресвятої Богородиці я хочу побажати тобі миру та щастя, любові та надії, ніжності та радості, доброти та краси, уваги та турботи, щирості та милосердя, благополуччя та чудес.

Зі святом Різдва Пресвятої Богородиці вітаємо всіх християн! Нехай на вас зійде любов, щастя, добро і радість. Нехай Діва Марія допоможе у всіх починаннях, а серця будуть сповнені чистої віри.

З особливим святим Вас, з Різдвом Пресвятої Богородиці! Нехай береже вона ваші будинки від негоди і лише сіє в них доброту, щастя та любов. Бажаю, щоб усі ваші щирі молитви були почуті та прийняті!

Нехай у вашому домі завжди панує мир та спокій. Нехай Господь, завжди зберігає ваше вогнище, сім’ю та друзів. Ніколи не зневажайте і вірте, що на світі буває багато чудес, які подаровані нам самими небесами. З Різдвом Пресвятої Богородиці!

Пресвята Матір Божа народилася цього вересневого дня. Вона дала життя Господу, благословивши цим все людство. Миру, світла, добра та чистих помислів бажаємо кожному християнину!

Вітаю із дивовижним православним святом, Різдвом Пресвятої Богородиці. Бажаю душевного миру та процвітання. Нехай будуть здорові та щасливі ваші родини!

Вітаю з Різдвом Пречистої Діви Марії! Нехай Богородиця береже ваш дім та вашу родину від біди та лиха, рятує під своїм покровом і наповнює ваші серця чистою вірою. Миру вам, добра та душевної благодаті!

Вітаю з Різдвом Пресвятої Богородиці. Нехай чистими та непорочними будуть думки твоєї душі, нехай добрими та благородними будуть твої вчинки, нехай світлим та щасливим буде твій шлях, нехай великою і найщирішою буде любов твого серця.

Вітаю з Різдвом Пресвятої Богородиці, бажаю щоб Бог постійно тебе опікувався та захищав, давав підказки та напуття та оберігав від усіх невдач!

Поспішаю тебе привітати з Різдвом Богородиці та побажати добра, любові, удачі та безмежного щастя! Нехай це світле свято принесе багато позитивних емоцій та щирих усмішок! Бажаю тобі жити в гармонії з собою та насолоджуватися життям!